בשלט רחוק..

בשלט רחוק..

מעניין אותי מה דעתכם, אם מסיבה כזאת או אחרת אתן והכלה מרוחקות והכלה איננה נלהבת מהקשר שלכן עם הנכדים, איך עושים את זה בשלט רחוק? האם אפשר לשמור על קשר עם נכדים גם כשזה לעבור אותה, שיכנועים רבים, כמו להתקשר לקופת חולים בערך איך מסתדרים?

איך את יודעת שהכלה אינה נלהבת מהקשר עם הנכדים?

היא אמרה? ומה הבן אומר? ולמה בכלל עלה הנושא?

כוונתי היא...

התכוונתי שהכלה בחורה קצת מרוחקת, אתן לא מסתדרות הכי טוב שאפשר (למרות שאין יחסי שנאה חלילה) והיא גורמת לכן להרגיש כאילו אתן תמיד מפריעות כשאתן מצלצלות לדבר איתם או במיוחד הנכדים, אולי היא באמת עסוקה אבל הקשר האישי עם הנכדים קצת נפגע מזה. כמו שאמרתי, יחס כזה כבר התרגלתי לקבל מקופת חולים אבל עם הנכדים זה סיפור אחר...

על זה אני יכולה לומר לך דבר אחד........

זו תחושתך וגם אם היא מבוססת, אזי הברירה בידך להחליט אם לתת לזה לפגוע בקשר עם הנכדים או לא. אני במקומך לא מייחסת לזה חשיבות גדולה במיוחד. ובטח לא נותנת לזה להפריע ולהכנס לקשר ביני לבין הנכדים. אם את מתקשרת כל שעתיים זה סיפור אחר. אם את מתקשרת פעם ביום או ביומיים - סבבה, ושתתמודד. ואם היא משדרת קור וניכור - לא חייבים לדבר איתה יותר מפעם/פעמיים בשבוע, לשאול מה נשמע, להיות נימוסיים כי היא האמא של הנכדים וללכת לעיקר שאלה הקטנים, ומהם מקבלים את היחס האמיתי ומה שמשקיעים זה מה שיוצא.

בשלט רחוק..

מעניין אותי מה דעתכם, אם מסיבה כזאת או אחרת אתן והכלה מרוחקות והכלה איננה נלהבת מהקשר שלכן עם הנכדים, איך עושים את זה בשלט רחוק? האם אפשר לשמור על קשר עם נכדים גם כשזה לעבור אותה, שיכנועים רבים, כמו להתקשר לקופת חולים בערך איך מסתדרים?

קשר עם הנכדים

שלום רב, אפשר לשמור על קשר עם הנכדים בצורה כזו שלא תפגע בפרטיות של המשפחה, אולי שווה לנסות לדבר עם הכלה ולהבין למה היא מאוד מרוחקת, אולי כדאי לתפוס קצת מרחק ולהמנע מלהתקשר לעיתים קרובות מדי. את יכולה גם לבדוק את הנושא עם הבן, אך מבלי להאשים אף אחד, לנסות לברר למה את מקבלת את היחס הזה. בברכה, דלית הלוי סיטרוק, מנהלת הפורום

דלית הלוי סיטרוק   052-7330456

מטפלת משפחתית וזוגית MA- מומחית לטיפול בכעסים

קשר מרוחק עם הכלה

ציפי שלום, אני יכולה להבין כמה קשה לך הריחוק והיחס הקר שאת מקבלת מהכלה שלך, זה באמת לא נעים, כפי שכבר הצעתי לך בעבר, אולי שווה לשוחח על התחושות הקשות שלך עם בנך או עם כלתך ולבדוק מדוע היחס כזה קריר. את צודקת שקשה לשמור על קשר הדוק עם הנכדים בשלט רחוק. בברכה, דלית הלוי סיטרוק מנהלת הפורום

דלית הלוי סיטרוק   052-7330456

מטפלת משפחתית וזוגית MA- מומחית לטיפול בכעסים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חמיות כלות
בחר
בחר