נכד ראשון

נכד ראשון

אני בהריון ראשון וחמותי כבר מעכשיו משגעת אותי. אני מבינה את התרגשות שלה זה נכד ראשון בשבילה אבל היא לא מפסיקה לקנות דברים ולבלבל את המוח איך היא תעשה ככה.. וככה.. וככה.. ופתאום היא רוצה לפתוח לו חיסכון בבנק שלה וזה מלחיץ אותי רגגגגגגגגגע!!! אפילו את הקניה של הלידה עוד לא עשיתי יש לי אמונות טפלות. מכירים את הקקטוס הזה שנקרא "כסא החותנת"? אולי אני אקנה לה אחד כזה שתשב עליו ותרגע..

מבינה את הרגשתך

הי רעות, אני בהחלט יכולה להבין את הרגשתך, החמות בסך הכל מתלהבת מנכד ראשון אבל לך זה יכול להיות ממש מעיק. חשוב לדבר עם בן הזוג על גבולות, צריך לדעת איפה לשים את הגבול ועדיף שהוא ישים אותו להוריו, עם הזמן אני מאמינה שתדעי לנצל לטובה את ההתלבות הזו מכיוון שבהמשך ההתלהבות יכולה להיות מתועלת לעזרה במספר מישורים. דלית

דלית הלוי סיטרוק   052-7330456

מטפלת משפחתית וזוגית MA- מומחית לטיפול בכעסים

מכירה את ההרגשה מצויין

אני כבר התחלתי בשלב מסויים להוציא את התיסכולים שלי על בעלי וזה היה ממש לא נעים. אבל תחשבי שסה"כ היא חושבת על טובת הנכד שיוולד לה בע"ה ומה רע באמת שיהיה לו קצת כסף בצד מסבא וסבתא שלו? בקשי ממנה בעדינות שלא תדבר על זה עד ללידה. אני רק יכולה להגיד לך שגם אנחנו עשינו לילד תכנית חיסכון בבנק שלנו בתנאים מאוד נוחים וכדאי לך לחשוב על זה בחיוב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חמיות כלות
בחר
בחר