אני כלה וחמותי מקסימה

לא תמיד זה נושא בעייתי, יש לי יחסים מעולים עם חמותי, היא מקסימה ואנחנו עושות דברים יחד וטוב לנו בקשר. יש גם קשרים טובים אם שני הצדדים יודעים לשמור על הקשר.

נחמד לקרוא

את תגובתך. לדעתי צריך להשתדל לשמור כמה שיותר על יחסי חמות-כלה תקינים. אגב, גם אני חיה בשלום עם חמותי.

גם אני יכול להתברך בקשר טוב עם חמותי וזה תודות לשתינו שאיננו תחרותיות.זה בין השאר,גם הרבה דברים אחרים

נחמד לקרוא

את תגובתך. לדעתי צריך להשתדל לשמור כמה שיותר על יחסי חמות-כלה תקינים. אגב, גם אני חיה בשלום עם חמותי.

כמו כל מערכת יחסים כל אחד מאיתנו צריך לקחת אחריות על חלקו שלו בקשר

נכון בהחלט. שיתוף

הפעולה למען מטרה זו, חייב להיות דו צדדי.

גם אני יכול להתברך בקשר טוב עם חמותי וזה תודות לשתינו שאיננו תחרותיות.זה בין השאר,גם הרבה דברים אחרים

קשר טוב בין כל לחמותה- אז מה הסוד שלכם?

יש בהחלט קשרים טובים בין כלה וחמות, האם תוכלו לפרט מה עושה את הקשר שלכן טוב? על מה כדאי להקפיד? אני בטוחה שכולנו נלמד מזה... בברכה, דלית

דלית הלוי סיטרוק   052-7330456

מטפלת משפחתית וזוגית MA- מומחית לטיפול בכעסים

במקרה שלי

ושל חמותי, כנראה ששתינו בעלות מזג רגוע. לכן אנו נמנעות מלהיגרר לויכוחים סוערים. כשיש ביננו מחלוקות, (לעיתים רחוקות ממש), אנו משוחחות על כך באופן המקובל, בלי עצבים וכך לא נוצרים סכסוכים ממושכים ומשקעים מיותרים.

כמו כל מערכת יחסים כל אחד מאיתנו צריך לקחת אחריות על חלקו שלו בקשר

לכל אחד יש מאה אחוז אחריות על חמישים אחוז מהקשר, זה נכון

השאלה מה אני עושה עם לקיחת האחריות

במקרה שלי

ושל חמותי, כנראה ששתינו בעלות מזג רגוע. לכן אנו נמנעות מלהיגרר לויכוחים סוערים. כשיש ביננו מחלוקות, (לעיתים רחוקות ממש), אנו משוחחות על כך באופן המקובל, בלי עצבים וכך לא נוצרים סכסוכים ממושכים ומשקעים מיותרים.

תקשורת - זה הסוד

אני מסכימה איתך, תקשורת זה הבסיס ליחסים טובים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חמיות כלות
בחר
בחר