שריר בטן בלי מאמץ בכלל

חדשות טובות מאוסטרליה, הגיע היום בו לא יהיה צורך להתאמן קשה כדי לפתח גוף שרירי.

הידיעה, התפרסמה לראשונה בגיליון ספטמבר של העיתון המדעי FASEB, ומספרת על מחקר של מדענים מאוסטרליה, שמצאו דרך להעלות מסה ולפתח שרירים - מבלי שתצטרכו להזיז אפילו אצבע. כל זאת באמצעות מניעת פעולה מסוימת של חלבון בשם Grb10.
כרגע העניין הזה נוסה בהצלחה רק על עוברים של עכברי מעבדה.
.
חושבים שזה אפשרי באמת? נשמע קצת כמו מדע בדיוני.
הייתם זונחים את הספורט לחלוטין תמורת גלולה כזו שמפתחת לכם את השרירים?

זה עובד גם על בנות נכון?? אני בעד! כל כך שונאת להתעמל....

בחיים לא אוותר על ספורט. כמה אנרגיות זה נותן לי.....

קשה לוותר על ספורט

רק לעצלנים ,מוטב לעשות ספורט. מי שלא עושה לא מבין כמה אנרגיות ועוצמה  ושמחה מקבל הגוף לאחר הספורט.

שלום לכולם ! מעניין דבר אחד אני לפני חודשים מספר שקלתי קרוב מאד ל-80 ק' והגובה שלי בס"כ 1.55 ס"מ

ולקחתי על עצמי לרדת במשקל , התחלתי ללכת כל יום קרוב ל5 ק"מ הלוך וגם חזור 5 ק"מ בתוספת מים לשתיה בלבד

במשך כ-4 חודשים ולאכול כרגיל 3 ארוחות ביום , וללא ארוחות ביניים ובלי להתנפל על אוכל ממש כך ובצורה כזאת הפחתתי

במשקלי והגעתי כיום ל-67 ק' בלבד בלי מכוני כושר ,בלי מכוני הרזיה , ובלי שום תוספות למיניהם של כדורים להורדת משקל

אז לדעתי מי צריך את ההמצאה הזאת שמדברים עליה כאן , פשוט עובדים על אנשים בעיניים עשו כמוני ותווכחו בתוצאות .

שלכם באהבה גדולה : אלברט אמלארד

שלום לכולם ! שכחתי לציין משהו חשוב לגביי ! תודה לוואלה פורומים על כך שיישמו את האתר הנחמד הזה שמאפשר

לאדם להתבטא כך בפורום של אנשים מיוחדים , ומאד שמח על-כך אז כל-הכבוד ל-" וואלה פורומים " ובהזדמנות זו לומר לכולכם

ללא יוצא מהכלל " שנה טובה ומיוחדת והרבה מאד בריאות טובה לכולכם " באהבה גדולה : אלברט אמלארד

לפי דעתי זה לא הגיוני בכלל וחוץ מזה שלשתות כדורים ממש לא בריא ובטח אם זה כימי אז בכלל לא עצא שלי אליכם אין כמו להתאמן בחדר כושרר...

כל הכבוד לאלברט

ממש כל הכבוד

emo_48.pnggthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuyyyyyyyyyemo_18.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר