ירידה מבוקרת במשקל

מעוניינת לקבל תפריט לדיאטה טובה, לא מהירה, מזינה, הכוללת את כל אבות המזון כלומר שתהיה גם בריאה. ברצוני לרדת כ-7 ק"ג. אודה לתגובותיכם.

רונית

הי רונית, התאמת תפריט מאוזן ונתאים לך לירידה במשקל מצריך מעבר למה שניתן לעשות דרך הפורום, תוכלי לשלוח לי את פרטי הגובה, משקל וגיל שלך בכדי שאוכל לתת הערכה לגבי משקלך?

תגשי לדיאטנית

ותבקשי שתתאים לך דיאטה עפ"י סוג השם שלך.

לגשת לדיאטנית

צודק/ת, לגשת אל דיאטנית זה הדבר הכי טוב שיכול להיות, במיוחד אם את צריכה להכנס לתוך בגד ים בקיץ הבעל"ט

רונית

הי רונית, התאמת תפריט מאוזן ונתאים לך לירידה במשקל מצריך מעבר למה שניתן לעשות דרך הפורום, תוכלי לשלוח לי את פרטי הגובה, משקל וגיל שלך בכדי שאוכל לתת הערכה לגבי משקלך?

הורדה במישקל

שלום רונית אני בת 20 קוראים לי לובה הגובה שלי 1.55 והמישקל שלי 83 אני מאוד מעוניינת להוריד במישקל שלי וזה דחוף בשבילי אנא צרי איתי קשר במייל שלי luba19990@walla.co.il תודה לובה

ירידה מבוקרת במשקל

מעוניינת לקבל תפריט לדיאטה טובה, לא מהירה, מזינה, הכוללת את כל אבות המזון כלומר שתהיה גם בריאה. ברצוני לרדת כ-7 ק"ג. אודה לתגובותיכם.

ספה מיטה

אכן אין לעשות דיאטה רצחנית הן מבחינת שאינה יעילה והן מבחינת שאינה בריאה, חשוב מאוד לבקר את תהילך הדיאטה אף הרבה מעבר למה שהדיאטן יביא, ואיך כל יום בעודכם שוכבים או חצי יושבים על ספה מיטה שברשותכם, ולמה זה נקרא ספה מיטה כיוון שיש כל כך הרבה ספות שההגדרה מיטה כבר מתאימה להם יותר, אם אתם בין האנשים אלו כנסו לאתר של דורמיר והזמינו ספה מיטה יפה ואיכותית, במקום להרוס מערכת סלון יוקרתית, בקיצור בשעה שאתם יושבים על ספה מיטה זו, חשבו לעצמיכםפ מה היה טוב ומה לא ולמה? וכך מיום ליום תשתפרו, ולבסוף תרזו!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר