עודף משקל וגלולות

שלום, אני סובלת מעודף משקל, מאז שאני זוכרת את עצמי אני כל הזמן בדיאטות

גלולות - בולזאיי7

גם אני כמוך, כל יום הייתי במאבק עם המשקל. אז החלטתי לקחת כדורי הרזיה בפעם הראשונה בחיי, קניתי את הבולזאיי7 לפני חודש וכבר ירדתי כ 6 ק"ג. הכדור פשוט עוזר לי לא לטרוף, כי אני כן שומרת על המשקל, אני לא רוצה להעלות הכל בחזרה. חברה שלי גם קנתה וגם היא מרוצה בינתיים.

גם אני ירדתי כמוך

שמי ברכה ואני מסכימה איתך ..הכדור בולזא7 ממש עוזר לסתום את הפה אני כבר ירדתי 17 קילו אז יש לך עוד תקווה לרדת עוד שיהיה לך בהצלחה

גלולות בולזאיי7

היכן אני יכולה לקנות אותם.?

גם אני ירדתי כמוך

שמי ברכה ואני מסכימה איתך ..הכדור בולזא7 ממש עוזר לסתום את הפה אני כבר ירדתי 17 קילו אז יש לך עוד תקווה לרדת עוד שיהיה לך בהצלחה

כדורים להרזיה

היכן אני יכולה לקנות את הכדורים?

עודף משקל וגלולות

אני נגד כדורי הרזייה.הכי טוב

לסגל הרגלי אכילה בריאים ונכונים בייעוץ של תזונאית.בהצלהח.

גלולות בולזאיי7

היכן אני יכולה לקנות אותם.?

יש להם אתר אינטרנט ואני חושבת שמחייגים כוכבית הרזיה.

עודף משקל וגלולות

מדיאטה רק משמינים

אל תגידי לעצמך דיאטה, תאכלי כל מה שאת אוהבת מה שמתחשק לך אבל בשעה 6 בערב תפסיקי לאכול וכדיי לעשות כאילו כושר תעשי על מכשיר רטט שזה בסה"כ לעמוד על מכשיר 20 דקות בלי לזוז בלי להתאמץ ולשרוף מלא קלוריות ותאמיני לי לא תצטרכי שום דיאטה ושום בטיח הכל בראש תאכלי הכל עד 6

כדורים להרזיה

תאמיני לי לא צריך שום כדורים

אל תעשי דיאטה ואל תקחי כדורים למה לך לעשות צרות לגוף שלך לבריאות שלך...אני יודעת מה זה כשאוהבים לאכול ורוצים כדורים לסתום את התיאבון אבל אני מציעה לך משהו יותר טוב תאכלי הכל כל מה שאת אוהבת גם אם זה 2000 קלוריות ביום או יותר אבל מה בשעה 6 בערב תפסיקי לאכול וכדיי לשמור על כושר בלי להתאמץ כדיי לרזות יותר ולחטב את כל הגוף תעשי מכשיר רטט

גם אני ירדתי כמוך

הרזיה ושמירה על המשקל

האם לאחר הפסקה הייתה שמירה על המצב הקיים או עליה ? זה מוגדר מוצר הרזיה או שמירה על משקל תו"כ פעילות גופנית וכו ?

עודף משקל וגלולות

פתרון לשומן מקומי באולטראסאונד

יש היום עוד פתרונות טובים ובריאותיים. אני עשיתי טיפול בבלה קונטור. זה מכשיר אולטראסאונד. כל פעם שעה טיפול. מצלמים ומודדים אותך לפני ואת ממש רואה את השינוי כל כמה טיפולים. אני הורדתי יפה מאוד וזה גם נתן לי מרץ לשמור על תזונה ולהתאמץ יותר בספורט. ממליצה לך בחום לנסות. הם מתחייבים לתוצאות

גלולות הרזייה

אני מכיר מחבר גלולות הרזיה שנקראות דואלין מה שהן עושות זה שהן סופחות אליהן את רקמות השומן ויוצאות החוצה בדרך הטבע לא צריך לשנות הרגלי אכילה אפשר לאכול כרגיל להתנהג כרגיל התופעת לוואי היחידה היא שבגלל שהן מכילות כמות נכבדת של סיבים תזונתיים צריך לשתות 2 כוסות מים ביום ממה ששותים בדר"כ אותו חבר שלי שהתשמש ירד כבר אחרי שלושה שבועות 3 קילו והוא ממשיך לרדת תוך כדי שהוא מתנהג כרגיל.

אני נגד כדורי הרזייה.הכי טוב

לסגל הרגלי אכילה בריאים ונכונים בייעוץ של תזונאית.בהצלהח.

גם אני נגד

צריך לסגל הרגלים נכונים וללמוד לחיות איתם. אני ניסיתי להכנס למשטר של תזונה נכונה לסופשבוע אחד וגיליתי שזה הרבה יותר קל (וטעים!) ממה שחשבתי. רק ככה יהיו תוצאות לטווח ארוך וגם תשמרו על הבריאות שלכם

כמו שהסבתות אומרות:"בשביל

להיות יפה צריך לסבול".

כדורים להרזיה

ברצוני לשתף אותך בדיאטה ללא מאמץ רב

היי ברצוני לשתף במוצר מדהים שעשה פלאים לגופי אני משתמשת במוצר שלוש שבועות ללא שום תופעות לוואי,והסרתי ממשקלי 7.5 קילו , כל המעויינים לשמוע . ניתן ליצור קשר במייל nofarbar28@walla.com או בטל' 0502436305
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר