תה טיבטי

תה טיבטי

שלום אני בת 17 וחצי ואני רוצה להתחיל להתשמש בתה טיבטי. השאלות שלי הן כאלה: האם זה מזיק לגוף? האם זה ממכר? הם זה בריא בכלל להשתמש בזה? והאם זה באמת תורם להורדת משקל? אשמח לתגובה בהקדם האפשרי תודה רבה מראש.

קלאודיה

לגבי תה טיבטי- התה הטיבטי בעצם מזרז את פעילות המעיים וגורם לשלשולים. שימוש במוצר הגורם לשלשולים עלול לגרום גם לאבדן של אלקטרוליטים בגוף כמו- אשלגן ונתרן. אני מבינה שאת מעוניינת להפחית במשקלך. השאלה היא מדוע לבחור בדרך כזו? האם את בעודף משקל? האם ניסית בעבר להפחית במשקל בדרך אחרת?

תה טיבטי מזיק לגוף

לפני כמה שנים שתיתי תה טיבטי להורדה במישקל כי רציתי ירידה מהירה לחתונה שלי.אכן ירדתי המון אבל שילשלתי המון.יש בו צמח שניקרא סירפד שהוא ממש מזיק למעיים והיום אחרי 8 שנים יש לי עדין בעיות משמעותיות ביציאות ובמעיים.היום אני גם בדיאטה אבל דיאטה בריאה תחת פיקוח של דיאטנית ואני מצליחה לרדת יפה במשקל.עצתי לך:אל תתחילי עם התה הטיבטי הוא גורם לבעיות וחברה שמבינה בענין אמרה לי שהסירפד ממכר.בהצלחה בהמשך וחג שמח

מניסיון זה ממכר ולא בריא, וגם לא מוריד במשקל.הכי טוב לסגל הרגלי

תזונה נכונים ובריאים.

אני ממליצה לכולם לא לקנות ! זה עושה נזק במעיים כל השילשול וההשתנה זה עושה רע !

אל תקני את זה! זה פשוט תה משתן וזה ממש לא מומלץ וגם לא בריא. אימון כושר שמתוכנן נכון יחד עם תזונה מאוזנת לאורך זמן היא 

הפתרון היחיד..

היי אני רוצה להוריד 7 קילוי בזמן יחסית קצת

ואני לא יודעת איך..רעיון יתקבלו בשמחה

היי חברים,

אני כבר חצי שנה שותה כל בוקר וכל ערב תה טיבטי ואני חייב להגיד שהמוצר פשוט מעולה, עושה את העבודה, יציאות סדירות, והוא גם מספיר להרבה זמן וזול יחסית ביחס למוצרי הדיאטה האחרים עם המחירים המופקעים!

מי שרוצה לנקות את הגוף שלו מכל מיני רעלים יכול לעשות טיפול של קולון הידרותרפיה.

לא צריך תה טיבטי ושטויות.

או לשתות את נוסחת התה האדום (שהיא גם מנקה רעלים)

וגם מסייעת לירידה במשקל ...

https://healthy.ravpage.co.il/greatea

ממש לא כדאי !זה מסוכן תקראי על זה .

אם את מחפשת דיאטה בריאה שמבוססת על שתיית מתכון מיוחד של תה 

טבעי שמכיל רק מרכיבים בריאים תבדקי כאן :

https://healthy.ravpage.co.il/greatea

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר