הורדתי כבר 3 וחצי קילו ועדין לא רואים את זה עלי למה?

אני בדיאטה חודש וחצי והורדתי3 וחצי קילו ולא רואים את זה עלי הכרס נישארה אותו דבר ולא רואים ביכלל סימני ירידה במישקל למה זה קורה?

חזי

לא ציינת בשאלתך מה היה משקלך לפני שהתחלת להפחית ממשקלך. האם קיבלת תפריט מסודר מדיאטן/ית/ נמצא באיזשהו מעקב?

עדי וולק

הי זה אני חזי מהשאלה הקודמת. ככה אני בן 18 ואני לא נימצא תחת מעקב ולא קיבלתי תפריט מי רופא. אני בדיאטה כבר חודשיים והורדתי 4 קילו. התפריט שלי הוא 1200-1600 קלוריות ליום והוא משלב פחמימות וחלבונים והכול ואני לא מבין איך זה שהורדתי 4 קלו ולא רואים את זה עלי?

אני בדיאטה חודש וחצי והורדתי3 וחצי קילו ולא רואים את זה עלי הכרס נישארה אותו דבר ולא רואים ביכלל סימני ירידה במישקל למה זה קורה?

זה תלוי מה המשקל, אל דאגה עוד יראו

עדי וולק

הי זה אני חזי מהשאלה הקודמת. ככה אני בן 18 ואני לא נימצא תחת מעקב ולא קיבלתי תפריט מי רופא. אני בדיאטה כבר חודשיים והורדתי 4 קילו. התפריט שלי הוא 1200-1600 קלוריות ליום והוא משלב פחמימות וחלבונים והכול ואני לא מבין איך זה שהורדתי 4 קלו ולא רואים את זה עלי?

שחכתי להוסיף-

המישקל ההתחלתי הוא-90 ואני נימצא כרגע על מישקל של 85 ואני עושה הרבה ריצות

חזי

במצבים של עודף משקל (וזה אפשר לדעת רק אם יש נתון של גובה) לפעמים גם אם מתחילה ירידה במשקל לא "רואים אותה" בהתחלה. לפעמים רואים רק כשמודדים את ההיקפים. כך בחשבון שגם אם לא רואים עדיין את ההפחתה במשקל- היא מאוד מיטיבה איתך מבחינה בריאותית. אין לי ספק שאם תתמיד ותמשיך לשמור על הרגלים נכונים ולהפחית ממשקלך-גם ייראו את זה עליך. רציתי לדעת מה הגובה שלך בכדי שאוכל לחשב מהו המשקל התקין שלך.

עדי וולק

הגובה שלי הוא 1.77

סבלנות וכל הכבוד לך.

עדי וולק

הגובה שלי הוא 1.77

חזי

בהמשך לשאלתך, בכדי להגיע למשקל תקין לגובה ולגיל שלך שהוא 79 ק"ג- יש להפחית כ-6 ק"ג נוספים ממשקלך. קשה לחשב חישוב מדוייק של קלוריות שיש לצרוך ליום בכדי לרדת במשקל כיון שזה תלוי בגורמים נוספים כגון- פעילות גופנית, צריכה אנרגתית בסיסית של הגוף וכו'. לכן- הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא לפנות לאיש מקצוע- דיאטן/נית- ולקבל תפריט המתבסס על התפריט שאותו אתה רגיל לאכול- ועליו לבצע את השינויים המתאימים. כמובן- שתהליך זה מצריך גם שילוב של פעילות גופנית. יש לך אפשרות לפנות לאיש מקצוע? התייעצת עם מישהו לגבי התפריט שכרגע אתה אוכל? 

תגובה

היי, לוקח זמן לדיאטה עד שהיא משפיעה. אם בחרת את הדיאטה הנכונה לך ואתה תתמיד בה אז אתה תצליח ויראו את זה עלייך. בנוסף לדיאטה אתה יכול לעבור טיפול של שטיפה פנימית, זהו טיפול אשר מנקה את הגוף מרעלים וגורם להרגשה טובה. ניתן לעבור טיפול זה בקליניקה של ד"ר ראול רודריגז ברמת אביב.

רק התמלאות

אני שוקלת 76.5 ונריאת 63 65 בגלל שני הולכת חצי שעה או20 דקות הליכה מהירה ברגל.גם חדר כושר יעזור לך גם שחיה זה בדוק זה מצמצם שומנים הכל שנים אני בדיאטה.

תעשי הליכה חדר כושר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר