4 ימים של רוחניות אינטגרלית

אינטגרל דוג'ו בת"א גאה לארח אירוע רוחני יוצא דופן של 4 ימים, הראשון מסוגו בארץ המבקש להביא טעימה מהזירה האינטגרלית שהולכת ותופסת את מקומה בספרה הרוחנית העולמית. הצטרפו אל דיאן 'מושו' המילטון ותומאס הובל, שניים מהקולות המובילים של זרם הרוחניות האינטגראלית בראשותו של הפילוסוף קן ווילבר אל חוויה טרנספורמטיבית במסגרתה ינחו השניים את המשתתפים אל עבר קצה התרבות והמודעות. דיאן 'מושו' (ללא קונפליקט ביפנית) המילטון הינה מנחה מוכשרת במיוחד, מגשרת בעלת עשרות שנים של ניסיון ומורה רוחנית בחסד המתמחה ביישוב סכסוכים. היא מתרגלת ומלמדת זן כבר למעלה מ-25 שנה, עומדת בחזית הנשית של תנועת האינטגרל העולמית ומנהלת מרכז זן יחד עם בעלה. תומאס הובל הינו מורה רוחני בעל קול ונוכחות ייחודים המוכר בעולם בשל יכולתו הפנומנאלית להתחבר אל קבוצות ויחידים ברמה העמוקה ביותר. במהלך ששת השנים האחרונות הוביל תומאס מספר רב של סדנאות התפתחותיות וניהל כמה וכמה אירועי ענק בנושא, בנוסף תומאס עומד בראש האקדמיה למדעים רוחניים בגרמנייה המשתפת בין הרוח למדע ומפיקה אין ספור אירועים מיוחדים ביניהם אירוע שכלל למעלה מ-1000 איש ואירח בין היתר את המורה הרוחני אנדרו כהן ועוד. במהלך האירוע המרגש הזה דיאן ותומאס ינחו מספר שיחות, תרגולי מדיטציה שונים ויחד עם הקבוצה יכנסו לעובי הקורה של נושאים שמעניינים את כולנו ביניהם יחסי המורה תלמיד, הקהילה הרוחנית, התפתחות רוחנית ועוד. בין היתר ישלבו השניים גם אורחים כגון השופט בדימוס שלמה שוהם, עמיר פריימן ממקימי התנועה להעצמת הרוח בחינוך והשופט בדימוס מייקל 'מגוקו' זימרמן. אל תפספסו את ההזדמנות הנדירה הזאת להיפגש עם שני מורים מחוננים ולצלול הכי עמוק שאפשר אל תוך עצמכם.

מתי זה בדיוק

למה אין פרטים? אני תמיד אוהב לנסות דברים חדשים. אם אחרי היום הראשון יהיה מויי כיף, אז אעשה לייק בפייסבוק וכול החברים יבואו. שיווק ברשתות חברתיות זה 'הדבר' בכול מה שקשור לבאזים ברשת.

תאריכי הסדנה

הי מוראל, תוכל למצוא את כל הפרטים בכתובת הבאה: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=191479650893323&set=pt.108195389221750&theater התאריכים הם בין 4 במאי ל 7 במאי. כאשר כל יום נערך מפגש אחר. לפרטים נוספים ניתן להתקשר: 03-5624164 או למייל: info@theintegraldojo.com Integral Dojo Changing the way we see the World
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדיטציה ומודעות - לוח מודעות
בחר
בחר