תקשור -מדיטציה

לכחות הגוף והנפש יש הרבה כוחות עוצמתיים לרפא את עצמנו, הרבה יותר ממה שאנו יודעים ומבינים

תקשור חוויה והתנסות באמצעות מדיטציה טרנסנדנטלית, הפעלת כוחות הרוח והנפש הפנימית,  הרבה יותר קל לשחרר כאבים, חסימות אנרגטיות, ולרפא כאב מאשר לקחת תחליפים כימיים או טבעיים מכפי שחשבו בעבר. באמצעות תקשור ומדיטציה

מדיטאציה ממשית היא חוויה רוחנית עוצמתית, פשוטה וקלה. אין שום בעיה ללמוד ותרגל אותה, זוהי חוויה מהנה משחררת ומרפא, תקשור טבעי ויעיל ביותר עם חלקי המוח והנפש הפנימית.

רובנו חושבים שתקשור כרוך בסוג כלשהו של שליטה מנטלית על מנת לאלץ את הנפש להירגע דרך פעולת ריכוז כלשהי דרך תרגילי נשימה, קולות, וניתוק הגוף הפיסי מן המיינד, הדבר אינו סותר את טבע הרוח, לפעמים קשה ליהנות מפעולה בעיקר לאנשים בלתי מנוסים שמוטרדים מבעיה כלשהיא.

מדיטציה הטרנסנדנטלית היא קלה ונעימה ביותר. טכניקה מחשבתית פשוטה בעלת השפעה נפשית ופיזית מרחיקת לכת.

תקשור באמצעות מדיטציה מכניס אותנו לממדים אחרים תוך כדי הפעלת כוחות פנימיים בגוף למטרת ריפוי עצמי.

החוויה שאנו נחווה תותיר רושם בנוקדה כל שהיא בגוף או במערכת העצבים. ככול שהרושם יהיה חזק יותר ממוקד יותר ועוצמתי נרגיש שאנו יכולים לתקשר בצורה ברורה, עם הכאב עצמו או הבעיה הנפשית. משמעות התקשור ליצור תהליך אוטומטי וטבעי במצב בו הגוף נמצא במצב של הרפייה מוחלטת, הרפייה ממערכת העצבים, הרפייה מכעסים ומתחים, הרפייה ממוקד הכאב. 

במהלך התקשור - מדיטציה, נכנס הגוף הרוחני למצב מנוחה ושקט פנימי מוחלט. הנפש והגוף משולבים ביחד, הולכים זה עם זה באותו כיון, במצב זה אנו מאפשרים לרוח לזרום ולהתמגנט בתוך התודעה הפנימית העמוקה ללא מאמץ וללא תיווך זרימה של שקט פנימי מושלם. משיכה של הגוף באופן ישיר למצב ברובד העמוק ביותר של מנוחה.

כתוצאה מכך יכול הגוף גם להתחיל לרפא את עצמו ממתחים, ממצבים טראומטיים עמוקים שאנו לא מצליחים לשחרר.

כאשר הגוף מסוגל לסלק מתחים שמפריעים לתפקודו הרגיל, באופן אוטומטי וספונטני נעלמים הבעיות הקשורות לכל הפרעה פיזית או נפשית, תקשור באמצעות מדיטאציה נוגע כמעט לכל תחומי החיים ולכול ההשפעות היכולות להיוצר בחיינו.

תקשור באמצעות מדיטציה מגביר את ההיערנות, מסייע לנו לבוא מוכנים וממוקדים ללמודים ובעיקר בעת מבחנים, לעבוד ברוגע ושלוות נפש, ולהתחייס לכל בעיה בשלווה ושקט פנימי. 

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545


 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדיטציה ומודעות