חוויה מפחידה במדיטציה

הי , אני מדריכה במרכז של בני נוער וניגשה אלי השבוע נערה וסיפרה לי חוויה לא נעימה ואפילו היא תיארה אותה כמפחידה והבטחתי לה שאבדוק לה את הדבר. היא מתארת שהיא נכנסת למדיטציה על ידי התרכזות בנשימות. כשהיא שרויה במדיטציה היא מרגישה שהיא מתנתקת מהגוף שלה ורואה אותו מבחוץ. היא רואה אנשים שהיא מכירה וכשמנסה לדבר איתם הם לא רואים אותה. כשהיא מנסה לחזור לגוף ולהתעורר היא לא מצליחה ומרגישה שהיא נאבקת כדי לחזור חזרה מהמדיטציה. החוויה הזו מלחיצה אותה והיא לא יודעת מה לעשות. היא הפסיקה לעשות מדיטציה כי פוחדת. האם את מכירה תופעה שכזו? האם יש לך עצות עבורה? תודה מראש

הייתי מעדיפה לייעץ לה באופן אישי

אני צריכה לשמוע יותר פרטים ממנה באופן אישי, כדי באמת לתת לה עצה שמתאימה עבורה. היא מוזמנת ליצור עימי קשר טלפוני: 052-3470949, 077-5253352
מנהל הפורום
20+
הי , אני מדריכה במרכז של בני נוער וניגשה אלי השבוע נערה וסיפרה לי חוויה לא נעימה ואפילו היא תיארה אותה כמפחידה והבטחתי לה שאבדוק לה את הדבר. היא מתארת שהיא נכנסת למדיטציה על ידי התרכזות בנשימות. כשהיא שרויה במדיטציה היא מרגישה שהיא מתנתקת מהגוף שלה ורואה אותו מבחוץ. היא רואה אנשים שהיא מכירה וכשמנסה לדבר איתם הם לא רואים אותה. כשהיא מנסה לחזור לגוף ולהתעורר היא לא מצליחה ומרגישה שהיא נאבקת כדי לחזור חזרה מהמדיטציה. החוויה הזו מלחיצה אותה והיא לא יודעת מה לעשות. היא הפסיקה לעשות מדיטציה כי פוחדת. האם את מכירה תופעה שכזו? האם יש לך עצות עבורה? תודה מראש

זה בדיוק הרעיון של מדיטציה -  מדיטציה פרושה  התבוננות פנימה ,  ואם היא רואה כזה תהליך יש רק דבר אחד להגיד  WOW ענק !

מדיטציה היא המראה השקופה . ללא התערבות , ללא אגו , מקום ריק  כזה אך ככול שהתבוננות תהיה יותר חזקה ההסברים יתחילו להגיע לבד .

יום מקסים

שירי לי שלום

הנערה מוכשרת רוחנית בצורה יוצאת מהכלל. כשנפתחים לעולם הרוח, האנרגיות, המדיטציות וכו' יש ללמוד את עולם החוקים המושל בו. זה דבר אינדיבידואלי לחלוטין לכל אחד זה שונה. עצם העובדה שזה מפחיד אותה מראה שהיא כבר עמוק בפנים וזה מעולה. ההצעה היחידה המתבקשת היא לתת לה להבין שאסור לה לסגת מהמצב, רק לשחזר צעדים ולנסות שוב ושוב להשלים את המסע האסטראלי. תוך כדי לימוד אישי והתבוננות, ורצוי שתעשה זאת לבד עם עצמה. חיים רוחניים הם לא דבר קל ודורשים המון אנרגייה והשקעה מצד האדם השרוי בעולם הרוחני, זה מחייב. אכן נערה מיוחדת מאוד.

אני עושה מדיטציה שנים ולא הגעתי לרמה של הבחורה

ראוי להעריצה וללמוד ממנה

הדבר שאת מתארת במדיטציה נשמעת כמו מסע אסטרלי.

מדובר ברמות גבוהות של מדיטציה, ולרוב דרוש נסיון של שנים רבות, מעבר לתודעה רחבה ביותר.

ברמות הגבוהות ביותר עובדים על שליטה במצב הזה.

אני מציע לחברתך להתייעץ עם מישהו מנוסה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדיטציה ומודעות
בחר
בחר