מודעה לבעיה אבל לא מצליחה לשנות

אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים אבל אני מודעת לזה שיש לי בעיה רצינית - אני מפחדת ממש משינויים ולא מסוגלת לשנות שום דבר בחיים. אני לא מסוגלת אפילו לנסות ללכת לספר חדש שאני לא מכירה (כי אני רגילה לנוכחי). איך מטפלים בזה?

טיפול דרך מודעות

כמעט בכל בעיה ניתן לטפל בעזרת מודעות ונחישות. לא רק מודעות לכך שקיימת בעיה, אלא מודעות לשורש הבעיה, לאיך הבעיה באה לידי ביטוי, באילו סיטואציות, המחשבות שעולות, הרגשות, התגובות בגוף וכד'... זהו תהליך שבו מביאים מודעות מוגברת לתחום הבעייתי ולאט לאט דרך המודעות מביאים לשינוי. בתחומים כאלו אני עובדת עם אנשים באופן פרטני בעזרת שיחה, מדיטציה ומודעות.
מנהל הפורום
20+

נשמע כאילו אין לך בעיה ספציפית

סך הכל את מתארת משהו שקשה לרוב האנשים. לרוב האנשים קשה לעשות שינויים בחייהם. אני חושבת שפשוט צריך להחליט שעושים שינוי - ולעשות אותו - ואז תראי שזה באמת לא מסובך כמו שאת חושבת.

מודעה לבעיה אבל לא מצליחה לשנות

אני לא יודעת אם זה הפורום המתאים אבל אני מודעת לזה שיש לי בעיה רצינית - אני מפחדת ממש משינויים ולא מסוגלת לשנות שום דבר בחיים. אני לא מסוגלת אפילו לנסות ללכת לספר חדש שאני לא מכירה (כי אני רגילה לנוכחי). איך מטפלים בזה?

הי דפנה

מנסיוני פרחי באך מאוד יעילים לשינוי דפוסים כל עוד כמובן יש מודעות ורצון לעשות את השינוי. ממליץ לך לבדוק ואולי אפילו להתייעץ בפורום פרחי באך בוואלה! מאוד נחמדים שם בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדיטציה ומודעות
בחר
בחר