מזרון לילדה בת שנתיים

אעביר את בתי בשבועות הקרובים ממיטת תינוק למיטת ילד עם מזרן 80X190, חלק מהדעות אומרות שהמזרון אותו מוכרים בחנות, עובי 8 ס"מ, אורתופדי הוא הטוב ביותר לילד עד גיל 8 בערך וחלקן טוענות כי חשוב לשדרג את המזרון שיהיה עבה וקשיח יותר. חשוב לי לשמוע חוות דעת רפואית מה מומלץ לילדה בגיל שנתיים לפני שאלך לקנות תודה רבה

מזרון

הי שירלי. אינני מבינה בתחום זה. אולי כדאי להפנות את שאלתך לפורום אורתופדי. בהצלחה ומעבר קל למיטה... נועה

המלצה..:) ( לא חוות דעת רפואית)

אני לא רופאה, אבל לפי מה שהבנתי מזרון 8 ס"מ הוא בהחלט מספיק טוב.. אבל היי! , חשוב לתת לילד שלך את הטוב ביותר לא? אני מצאתי את כל מה שאני צריכה בקשר לחדרי ילדים במקום הזה.. אני מקווה שעזרתי..:)

מזרון איכותי חשוב מאוד לא משנה הגיל, אך קודם כל חשוב מאוד לילדים קטנים לגדילה בריאה ושינה איכותית. לכן חשוב לבחור מזרון איכותי ומתאים לכל אחד מהילדים בהתאם למצבם, גילם והנוחות שלהם

רביעי שמח אנשים

מגיע לי הרבה מזל טוב. בשעה טובה החלטתי שאני עוזב את הדירה השכורה וקונה אחת! אז נכון שההורים אמורים לתת לי את רוב הסכום, אבל עדיין זה לא אומר שאני מתכוון לקחת את הדירה הראשונה שאני רואה. אז ראיתי כמה דירות, ואחת מהן במיקום ממש מעולה. לעומת זאת, הנכס במצב מאוד מוזנח. המטבח הרוס, הקירות שחורים, המרצפות שבורות. ככה שמצפה לי הרבה עבודה בחודשים הראשונים. מסתבר שנשארים בדירה כמה רהיטים בסלון, אבל מה שאני צריך באמת זה רהיטים לחדר המיטות. מישהו יודע איפה אפשר להשיג מזרונים בעלות נמוכה?

תודה מראש

דורון

בעקרון המזרון הסטנדרטי מספיק אבל את תמיד יכולה להתייעץ.

נשמח לעמוד לשירותך!

עגליס מוצרי תינוקות - חנות המתמחה בעגלות תינוק של החברות המובילות: בייבי ג'וגר , בוגבו ועוד

בחנות תוכלו למצוא עגלות תאומים ועגלות אחים במחירים נוחים ואפשרויות רכישה מגוונות, כגון: ליסינג, השכרה ואפילו יד שנייה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התפתחות תינוקות
בחר
בחר