בעיית פיגמנטציה

הי, לפני מספר שבועות הבחנתי בכתם חום בצד הלחי שהתפתח ועם הזמן היו לי כבר כמה כתמים נוספים. ניסיתי להשתמש בכמה קרמים כדי לטפל בבעיה (העור כבר בצבע ממש לא אחיד מקומות המוכתמים וזה ממש מביך ) מישהי יודעת למה זה יכול להיות קשור ומה אפשר לעשות?

פיגמנטציה יכולה לקרות מגלולות, לייזר, גיל

וחשיפה לשמש. (לצערי, הלייזר עשה לי ה-מ-ו-ן םיגמנטציה) חשוב למרוח קרם הרגנה כשיוצאים לשמש.

פיגמנטציה

חלק מהקרמים המבהירים אינם מיועדים לשימוש בבקיץ.קרי היטב את ההוראות והתייעצי עם הרוקח. בכל מקרה- המלצה שלי, קני לך כובע שאת אוהבת והקפדי למרוח קרם הגנה. לפחות בשביל לא להחמיר את הבעיה

הבהרה

אין לעשות טיפולי הבהרה בקיץ. אם רוצים להגיע לתוצאה מירבית בהבהרת פיגמנטציות מומלץ ורצוי לעשות טיפולים בחורף. בברכה, דנה קוסמטיקאת פרא רפואית P.M.E h_dana@walla.co.il

בעיית פיגמנטציה

הי, לפני מספר שבועות הבחנתי בכתם חום בצד הלחי שהתפתח ועם הזמן היו לי כבר כמה כתמים נוספים. ניסיתי להשתמש בכמה קרמים כדי לטפל בבעיה (העור כבר בצבע ממש לא אחיד מקומות המוכתמים וזה ממש מביך ) מישהי יודעת למה זה יכול להיות קשור ומה אפשר לעשות?

איבחון העור

שלום שירן, גשי לקוסמטיקאית רפואית והתייעצי עימה. היא תאבחן את עורך ותתאים לך את הטיפול הכי נכון למצב העור שלך. בברכה, דנה קוסמטיקאית פרא רפואית P.M.E h_dana@walla.co.il

טיפול מונע ואבחון נכון

אני מצטרפת למה שכתבו קודמותיי. פיגמנטציה עשויה להיות תוצר של נזקי השמש או של גלולות. בשוק ישנם מספר תכשירים שאמורים לטשטש כתמים ולהבהיר את העור. האחרון שיצא הוא Even better של קליניק. מדובר בסרום שניתן להשתמש בו אפילו בקיץ. לי אישית הסרום לא עזר, למרות שהשתמשתי בו שישה שבועות כפי שנדרש, אבל שמעתי שלאחרות הוא סייע להעלים כתמים. אני השתמשתי בשירותיו של ד"ר מוסקונה. הוא מבצע [url=http://www.domain.com]ניתוחים פלסטיים[/url] בדרך כלל, אבל הוא גם ידוע כמי שמטפל בכתמי פיגמנטציה. אם התכשירים לא עוזרים לך, ממליצה לך לנסות לפנות אליו.

יש פתרון

שלום רב נסי להשתמש בשמן זרעי רימונים או שמן זרעי ענבים , שניהם ידועים כעוזרים בנושא , אל תשכחי כי המוצר טבעי ולוקח מספר שבועות עד שרואים תוצ' בברכה צחי ליבוביץ האיכרים

פיגמנטציה כתוצאה משיזוף

האם שיזוף אצל מכון שיזוף גם יכול לגרום לפגמנטציה?

פיגמנטציה

שלום שירן, אמא שלי סבלה מזה שנים וניסתה המון טיפולים. הטיפול היחיד שעזר לה (היא עדיין בתהליך טיפול) זו שיטת ה 180 . אשמח אם תפני אלי בפרטי אסביר לך יותר. אגב תוך חודשיים כבר 60% ירד לה מהכתמים והקמטים!! ranikapah@ovi.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קוסמטיקה
בחר
בחר