התייעצות/ עזרה

אני ובעלי חוגגים החודש שנה ואנחנו מצפים לילד. השבוע הוא עובר לעבודה חדשה ויש שם מישהי שאני קצת חוששת מהקרבה שלהם אז החלטתי לבדוק לראשונה בחיי את הפלאפון של בעלי ולצערי גילתי הודעות בכלל עם בחורה אחרת שבעבר יצא איתה. ההודעות היו יותר יזומות שלו ולא שלה. לפי ההודעות לא נעשה דבר עדין אך יש רצון דלו להיפגש ולמעשים מינים. עד עכשיו במכתי על בעלי בעיניים עצומות ולא האמנתי שיש גברים כאלה טובים. מה עלי לעשות? אומנם זה רק דיבורים ולא ממש בגידה אך אני רוצה שידע שאני יודעת ושיפחד על מקומו! עזרה?! מרגישה עצובה!!!!!

אני ובעלי חוגגים החודש שנה ואנחנו מצפים לילד. השבוע הוא עובר לעבודה חדשה ויש שם מישהי שאני קצת חוששת מהקרבה שלהם אז החלטתי לבדוק לראשונה בחיי את הפלאפון של בעלי ולצערי גילתי הודעות בכלל עם בחורה אחרת שבעבר יצא איתה. ההודעות היו יותר יזומות שלו ולא שלה. לפי ההודעות לא נעשה דבר עדין אך יש רצון דלו להיפגש ולמעשים מינים. עד עכשיו במכתי על בעלי בעיניים עצומות ולא האמנתי שיש גברים כאלה טובים. מה עלי לעשות? אומנם זה רק דיבורים ולא ממש בגידה אך אני רוצה שידע שאני יודעת ושיפחד על מקומו! עזרה?! מרגישה עצובה!!!!!

אם הוא היה קצין במישטרה - סביר להניח שבגלל ההודעות היה חוטף תלונה על הטרדה מינית....

בכל מקרה - במקום לכנות אותו "בעלי" - עדיף שתכני אותו "חבר" ,  "איש", או "בן זוגי". לאף אחד אין בעלות עלייך !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

שלום לך

מצטערת על האיחור בתשובה. מקווה שהולך טוב בינכם. בכל מקרה, בעדיפות ראשונה נמצאת הכנות.

שיתוף בן זוגך בתגלית תהווה עבורך שחרור ותיקון.

בהצלחה emo_39.png

הולי הברי,
יועצת אישית, זוגית ומגשרת
נומרולוגית מוסמכת

Holihabari@012.net.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר