בגידה וירטואלית

שלום, אני בת 25 ועד עכשיו הייתה לי מערכת יחסים רצינית אחת והשאר היו כהכרות של כמה חודשים שאני החלטתי לסיים ולא להמשיך.
אני מאוד בררנית בקשר לגברים, ומהכרויות שלי עם גברים לא מצאתי אדם שמוצא חן בעיניי באופן מושלם, אני יודעת שאין דבר כזה מושלם, אבל לא יכולתי להסתדר עם אותן בעיות שראיתי בהם..
כרגע הכרתי בחור שחשבתי שהוא סוף סוף האחד בשבילי.. והתחלנו לצאת תקופה.. הוא מפנק, מקשיב לי, תומך ומייעץ, רומנטי וחכם.. הוא בן 30 ומראה שהוא מאוד רציני לגביי..
הבעיה היא שלאחרונה שמתי לב שהוא מאוד פעיל באינטרנט ועוקב אחרי בחורות אקראיות.. לי אישית זה מאוד מפריע, כי הוא אומר שאני מאוד חשובה לו ושהוא בחיים לא יפגע בי ושאני מיוחדת ועוד מלא מחמאות והוא גם מראה בהתנהגות שלו ומשקיע בי מלא..
אז למה הוא צריך להסתכל על אחרות אם אני מושלמת מבחינתו? דיברתי איתו על זה והוא לא ירד לסוף דעתי אך הבטיח שזה לא יקרה יותר.
ומה שקרה הפעם זה שהוא פשוט עבר לרשת חברתית אחרת ושם ממשיך.. הוא אומנם לא מדבר איתן אבל לייק על תמונות של בחורות חשופות ודי זנותיות כשיש לך חברה? לי זה מאוד מפריע.. עד רמה כזו שאין לי כוח לדבר איתו על זה בכלל ולהסביר מחדש, זה מגעיל, דוחה וילדותי בעייני, וגורם לי להסתכל עליו מזווית שונה ומאוד מכוערת..
מה אני יכולה לעשות?

תשלחי לו לייק של עצמך - חשופה.... או חשופה פחות . emo_01.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

היי

אני מאמינה שאם תעמדי על כך שמפריע לך העניין, פוגע ולא מכבד אז, אולי זה יקח זמן אך בסוף הוא יוותר על התענוג הממכר. השיחה שלך מולו צריכה להגיע מתוך כוונה טובה ומתןך נסיון אמיתי להבין מה מניע אותו לעשות כן.. 

בהצלחה

הולי הברי,
יועצת אישית, זוגית ומגשרת
נומרולוגית מוסמכת

Holihabari@012.net.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר