מבולבלת לגמרי

שלום

אני בת 32 נשואה +2 והשלישי/ת בדרך...

בסך הכל חיים די בשגרה , עבודה, בית,ילדים והחוגים שלהם .בעלי אבא נהדר לילדים ,תומך ומעורב , אבל אנחנו בתור בני זוג אין לנו כ"כ זמן איכות ביחד ,עד כדי תדירות יחסי מין בינינו או אפילו השקעה קטנה ביומולדת שלי שמצידו כבר לא קיימת כ -3 שנים ,יום די רגיל מקסימום זר פרח למרות ההשעקה שלי ביומולדת שלו.

דיברנו הרבה על הנושא אבל עומס העבודה ועיסוקי חיים תמיד גברו עלינו בתור זוג.

התחליה הבעיה כאשר לאחרונה הוא חידש קשר עם חברים מתיכון ומה שמעניין אותם זה ארוטיקה וסקס בשיחות וואטסאפ ואולי גם ביציאות שלהם לבר כל 3 שבועות.לבעלי לא כ"כ מעניין גם מהכרותי איתו וגם כי הוא לא משתתף בדיונים על הנושא הזה אבל הוא שותף בקבוצה הזו שזה קצת מפריע לי.אני לא בן אדם קנאי ,הוא חופשי לצאת מתי שרוצה ועם כל אחד אבל כל עוד זה בגדר בילוי בסבבה , משחקים ,רכיבה על אופניים או סרט ומסעדה אפילו עם החברים אבל לא שסקס וארוטיקה הופכים לחלק פעיל מאוד בשיחות ובפגישות בבר .לפני כשבועיים הוא היה בחו"ל מטעם עבודה ועודדתי אותו להאריך את הטיול  שבוע  על חשבונו בשביל לטייל עם חברים.כל זה במצב שאנחנו לא יוצאים בד"כ ואין לנו בילוי משותף לא נראה לי מתוך כוונה רעה אלה עומס החיים ושגרה .

הוא לא בן אדם רע ואני בטוחה בנאמנות שלי כלפיי וסומכת עליו אבל אני לא רואה את הבילוים עם החבר'ה האלה כבילוי פייר כלפי בעיקר שנוצר מצב שלאחרונה הוא או בחו"ל או ביציאות עם החברים האלו כשאני הפכתי להיות בייביסיטר של הילדים ץיש לי בעיה עקונית עם הנושא שלא נראה לי גברים נשויאים (חברים שלו) עם ילדים צריכים להתעסק עם סקס וארוטיקה כ"כ הרבה .

אתמול קרה פיצוץ , התפרצתי עליו ,הוא לא הבין למה התגובה המוגזמת .אולי טון הדיבור לא היה נעים אבל התוכן בעיניי מוצדק .

מה אתם חושבים? מה עליי לעשות ? 

היי,

אני אתייחס לרגע לעניין הפיצוץ, האם דיברת איתו על הנושא לפני ואמרת לו שזה מפריע לך (לפי מה שכתבת נתת לו המון חופש בעניין ואפילו עודדת אותו) או שהוצאת עליו הכל אתמול? אם זו פעם ראשונה אז יש הבנה למה הוא לא הבין את התגובה, אם זו לא פעם ראשונה מה הפיתרון שהגעתם אליו בשיחות קודמות? שיש משהו שמפריע מדברים עליו ומוצאים פיתרון שעובד לשני הצדדים.

זה מאוד ברור שהתוכן בעינייך יהיה מוצדק, אם הוא לא היה מוצדק לא היית מגיעה להתפרצות.

לטון הדיבור בהחלט יש משמעות על רמת ההקשבה של הצד השני, בדרך כלל טון תקיף וגבוה משרה אצל הצד השני תחושת התקפה וצורך להתגונן ואז ממצב של הקשבה, הפנמה ושיחה לצורך מציאת פיתרון עוברים למצב של התגוננות ואז השיחה (בדר"כ) לא מגיעה לשום מקום וכל אחד נשאר בשלו.

תבדקי האם שיחה רגועה איתו, שיחה של שיתוף ורצון לפתח את מערכת היחסים ביניכם, תתנהל אחרת, תנסי לשים אותך בצד שלו, להבין את הדעות והמעשים שלו.

מקווה שעזר לך,

את מוזמנת גם ליצור קשר אם תרצי.

אופיר אטש - מאמן אישי לאיכות חיים

https://www.facebook.com/ofiratash?ref=hl

שלום לך,

נראה שצרכים חשובים שלך הוזנחו זמן רב והצטבר אצלך תסכול שהתפרץ, מובן.
אני גם משער שהפער בין הארוטיקה בתכתובות שלו ובין (חוסר) ההתלהבות מולך אינו מובן לך ומתסכל אותך במיוחד.

אני מסכים עם אופיר שדיאלוג מקרב ביניכם מתבקש, אני פחות אופטימי שההנחיות לשיחה רגועה תספקנה לשיחה שתהיה אומנם מקרבת ואפקטיבית. לדוגמא - האם את מסוגלת להסביר לו מה את צריכה ממנו וזאת בצורה שאיננה מאשימה ואשר רואה גם אותו, כך שהוא יוכל להקשיב לזה? 

האם היחסים ביניכם שוויוניים בעניין אוורור ובילויים? ממתי זה כך? איך זה היה מההתחלה?

האם הוא יודע שאת מסתכלת בתכתובות שלו? מה הוא חושב על זה? מה זה אומר על היחסים ביניכם והאם יש מקבילות אחרות ביחסים שלכם לכך שאת "בוחנת" את צעדיו?

בנושא ימי ההולדת את אינך מבינה מדוע הוא לא מתייחס ליום ההולדת שלך למרות ההשקעה שלך ביום ההולדת שלו. זו התחשבנות שמניחה חוזה סמוי (אני משקיעה ואז אתה צריך להשקיע) והיא אני משער באה במקום ביטוי ברור מה את רוצה וצריכה. האם לכך מצטרפות גם תופעות של ריחוק, החמצת פנים, הימנעות?

אני משער שבעלך מבין היטב את המצב, ושגם הוא מתוסכל וצובר כעסים, ושהוא די שותף לקנוניה שלא לדבר על מה שלא עובד, כאילו זה לא קיים. 

התאור שלך את המצב ביניכם ניתן בשפה עדינה וזהירה שלא תואמת את חומרת המצב, ואת מטילה את האחריות שוב ושוב על שגרת היום הלחוצה ומסבירה כמה הוא טוב. היכולת שלך לעמוד מול המציאות הלא פשוטה הינה חיונית כדי שתוכלי לעמוד בצורה הוגנת ואותנטית על הצרכים החשובים לך.

למצב הנוכחי הגעתם יחד, באחריות שווה, וממנו תצאו ותתפתחו בשיתוף פעולה.

בהצלחה, יעקב 

הי

מקווה שהתבהר קצת מאז הבלבול.

כל שנאמר פה, אמת לאמיתה. התגובות לשיתוף שלך, ראויות להערכה. 

הגיע הזמן לבדק בית. עלייך לעשות שינויים בתוכך ואז לבקש אותם גם אצלו.

האחריות על חייך, נמצאים רק בידייך.

שיחות טובות-תוצאות של הקשבה וביצועץ

בהצלחה יקירה.

emo_43.png

הולי הברי,
יועצת אישית, זוגית ומגשרת
נומרולוגית מוסמכת

Holihabari@012.net.il

שלום

אני בת 32 נשואה +2 והשלישי/ת בדרך...

בסך הכל חיים די בשגרה , עבודה, בית,ילדים והחוגים שלהם .בעלי אבא נהדר לילדים ,תומך ומעורב , אבל אנחנו בתור בני זוג אין לנו כ"כ זמן איכות ביחד ,עד כדי תדירות יחסי מין בינינו או אפילו השקעה קטנה ביומולדת שלי שמצידו כבר לא קיימת כ -3 שנים ,יום די רגיל מקסימום זר פרח למרות ההשעקה שלי ביומולדת שלו.

דיברנו הרבה על הנושא אבל עומס העבודה ועיסוקי חיים תמיד גברו עלינו בתור זוג.

התחליה הבעיה כאשר לאחרונה הוא חידש קשר עם חברים מתיכון ומה שמעניין אותם זה ארוטיקה וסקס בשיחות וואטסאפ ואולי גם ביציאות שלהם לבר כל 3 שבועות.לבעלי לא כ"כ מעניין גם מהכרותי איתו וגם כי הוא לא משתתף בדיונים על הנושא הזה אבל הוא שותף בקבוצה הזו שזה קצת מפריע לי.אני לא בן אדם קנאי ,הוא חופשי לצאת מתי שרוצה ועם כל אחד אבל כל עוד זה בגדר בילוי בסבבה , משחקים ,רכיבה על אופניים או סרט ומסעדה אפילו עם החברים אבל לא שסקס וארוטיקה הופכים לחלק פעיל מאוד בשיחות ובפגישות בבר .לפני כשבועיים הוא היה בחו"ל מטעם עבודה ועודדתי אותו להאריך את הטיול  שבוע  על חשבונו בשביל לטייל עם חברים.כל זה במצב שאנחנו לא יוצאים בד"כ ואין לנו בילוי משותף לא נראה לי מתוך כוונה רעה אלה עומס החיים ושגרה .

הוא לא בן אדם רע ואני בטוחה בנאמנות שלי כלפיי וסומכת עליו אבל אני לא רואה את הבילוים עם החבר'ה האלה כבילוי פייר כלפי בעיקר שנוצר מצב שלאחרונה הוא או בחו"ל או ביציאות עם החברים האלו כשאני הפכתי להיות בייביסיטר של הילדים ץיש לי בעיה עקונית עם הנושא שלא נראה לי גברים נשויאים (חברים שלו) עם ילדים צריכים להתעסק עם סקס וארוטיקה כ"כ הרבה .

אתמול קרה פיצוץ , התפרצתי עליו ,הוא לא הבין למה התגובה המוגזמת .אולי טון הדיבור לא היה נעים אבל התוכן בעיניי מוצדק .

מה אתם חושבים? מה עליי לעשות ? 

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר