צריכה ייעוץ מבולבלת

הי, אני ובעלי נשואים 15 שנה, בעלי הינו רופא שיניים שעובד במרפאה פרטית אפשר לומר סביב השעון, חוזר דיי מאוחר בלילה כשכבר הילדים ישנים והבית מתוקתק, זה מציק לי ואני לא מעירה לו כי זה שמביא לנו פרנסה, לכן אני שותקת, אבל מה כן אוכל לעשות?

יש בידיך הרבה מה לעשו, לשם כך את לא צריכה לבנות חיים חדשים ולא להתגרש...א לא איכפת לך כתבי לי למייל ואת לך באופן אישי מענות.

ghhob@walla.com

השאלות שאת צריכה לשאול את עצמך:

האם השהיה בקליניקה היא סוג של בריחה. פתח מילוט- כדי לא להשתתף ולהיות שותף בכל מה שקשור לאחזקת הבית והילדים?

האם הוא מוצא לו סיבה לא להיות איתך. כי.....אתם מתעמתים.כי לא נעים הביחד ....?

האם התוספת של הכסף שבא עבור השעות המאוחרות , מצדיק את הריחוק ביניכם?

כמה זה מאוחר?

אחרי 7 בערב . זה מאוחר.

ודבר נוסף- איך אתם מעבירים את הזמן ביניכם בזמן שנותר. איך התקשורת המילולית והגופנית...

רוב ברכות

השאלות שאת צריכה לשאול את עצמך:

האם השהיה בקליניקה היא סוג של בריחה. פתח מילוט- כדי לא להשתתף ולהיות שותף בכל מה שקשור לאחזקת הבית והילדים?

האם הוא מוצא לו סיבה לא להיות איתך. כי.....אתם מתעמתים.כי לא נעים הביחד ....?

האם התוספת של הכסף שבא עבור השעות המאוחרות , מצדיק את הריחוק ביניכם?

כמה זה מאוחר?

אחרי 7 בערב . זה מאוחר.

ודבר נוסף- איך אתם מעבירים את הזמן ביניכם בזמן שנותר. איך התקשורת המילולית והגופנית...

רוב ברכות

מציעה לך להתייעץ באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליצה עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

פשוט תכנסי לאתר, תלחצי על הכפתור למעלה של "הוספת שאלה" ותוסיפי את השאלה שלך.

אני בטוחה שיעזרו לך שם, זה אתר מעולה!

תמצאי אתהזמן כמו שישי שבת להנות יחד

כל התשובות נכונות אבל...... לכל אדם יש את הצורך למשהו אחר. כאשר אנחנו נמצאים בתחילת הדרך ובזמן בניה: משפחתית, כלכלית ואחד מבני הזוג מרגיש, מתוסכל, אז הסביבה סובלת. למרות שאני מחפשים שויון לצערי.... כאשר בעלך מגיע הביתה. תנו לו הרגשה שאת שמחה לקראתו וכן... עד שהילדים קטנים הם מעסקים... אפשר בעזרת הכסף לדאוג להעסקת הילדים ובשעות הפנויות העסיקי את עצמך בהרחוות האופקים, שאלי את עצמך מה את רוצה להיות שתהיי גדולה וכווני עצמך לשם. המטרה הכי חשובה היא להביא לאושרך ללא תלות באחר אלא דאגי את לאושרך ולפתרונות מתוכך וכן שאלי שוב ושוב מה את יכולה לעשות למען עצמך ולא מה בעלך יכול לעשות למען אושרך. כרגע צרכי הילדים תלויים בך/בכם הרופא מביא את החומר ואת היוצרת.

בהצלחה.

מאמנת אישית, גרפולוגית משפטית/עד מומחה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר