סלומים מעור או סלונים מבד?

מערכות ישיבה מעור יותר יפות אבל גם יותר פונקציונאליות?

חג שבועות שמח אנשים
בשעה טובה אני וזוגתי החלטנו לרכוש דירה חדשה. ראינו כמה דירות והתעקשנו על מפרט טכני איכותי שחייב לכלול בין היתר טלוויזיה במעגל סגור, אינטרקום בחדרים בשביל התינוק שיבוא, אמבטיה יפה ועוד... אז נכון שהתקציב שעומד לרשותנו מאפשר לנו להשיג דירה אך ורק בפריפריה המרוחקת, אבל אלה הם הדברים שחשובים לנו ולא נרצה להתפשר עליהם.

הבטיחות היא הדבר החשוב לנו ביותר, ואנחנו מאוד פוחדים שהילד יתחיל להתרוצץ בבית ויפיל על עצמו דברים. מישהו ראה פעם מזנון לסלון  שמאובטח עם מנעול?

תודה מראש

ראשון שמח אנשים
בשעה טובה אני וזוגתי החלטנו לרכוש דירה חדשה. ראינו כמה דירות והתעקשנו על מפרט טכני איכותי שחייב לכלול בין היתר טלוויזיה במעגל סגור, אינטרקום בחדרים בשביל התינוק שיבוא, אמבטיה יפה ועוד... אז נכון שהתקציב שעומד לרשותנו מאפשר לנו להשיג דירה אך ורק בפריפריה המרוחקת, אבל אלה הם הדברים שחשובים לנו ולא נרצה להתפשר עליהם.

וידוי.. מקום העבודה שלי עבר דירה לבניין חדש, והשאירו מאחור מטבח עץ http://bit.ly/13Q02vx כמעט חדש לגמרי במצב תקין לגמרי! האם אתם ממליצים לקחת או לקנות משהו יותר יפה במקום זה?

תודה מראש

סלון מבד! סלונים מעור נורא קשים לניקוי ולישיבה בחודשי הקיץ החמים. העור נדבק ומזיע וזה לא נוח בעליל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר