חוסר יחס מבן הזוג

אני נשואה שש עשרה שנה ואמא לשלושה ילדים,בעלי מעולם לא היה יותר מידי מפרגן אוהב ואכפתי אך לאחרונה המצב החמיר. הוא גלה את משחק הפוקר במחשב ולא עוזב אותו מצאת החמה ועד צאת הנשמה,כבר יותר מחודשיים אנחנו בקושי מדברים ואם כן זה תמיד מתחיל ביוזמתי כשהוא כמובן שקוע במחשב ועושה טובה שאפילו הוא קם לאכול.בדרך כלל הוא מצליח להוציא ממני כעס ועצבים ותמיד עונה לי״סתמי את לא נורמלית,,מה אכפת לך מה אני עושה,מה שהמפריע לך...״ אם אני רוצה לצאת קצת מהבית הוא אומר לי תצאי לבד,תמיד הוא בוכה שאין לו כסף,יחסי מין אני כבר לא זוכרת מתי קיימנו,הוא לא מפגין כלפי שום חום ואהבה,אם אני בוכה זה בכלל לא מזיז לו,הוא מתייחס בביטול לימי הנישואין שלנו או ליום הולדתי,אני צריכה לקנות בעצמי עוגה ולהזמין את ההורים שלי אחרת מצידוזה יעבור ככה, אם אני אומרת משהיו אז הוא עונה. ״ככהאני,עץ שגדל עקום אי אפשר לישר" אבל לא תמיד הוא היה ככה,פעם היה עוזר ומתחשב,היום הוא מתייחס אליי כמובן מאליו,ואני לא יודעת כבר מה לעשות,,עכשיו זה כבר כמה ימים שאנחנו בכלל לא מדברים,תמיד אני זו שמתרצה ומתחנפת אבל הפעם נמאס לי לגמרי....

את צריכה טיפול זוגי

שלום לך, אני יכול להגיד לך שרק טיפול זוגי יעזור לייצב את המערכת הזוגית שלך. אני השתמשתי בפסיכולוג תותח (אפשר לראות כאן) והזוגיות שלנו יותר טובה מפעם. אז אני ממליץ ובהצלחה.

המשך לטיפול הזוגי

http://www.tipulim.net/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C-%D7%96%D7%95%D7%92%D7%99-%D7%A7%D7%A6%D7%A8-%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%93

קודם כל בררי מה אוכל אותו ואם אין סיבה מספקת או הגיונית תתגרשי ממנו. או ליתר דיוק - תעמידי אותו לפני ברירה: או שהוא עושה מאמץ לחזור לעצמו או שאת עוזבת אותו לנפשו (תרתי משמע)

קודם כל בררי מה אוכל אותו ואם אין סיבה מספקת או הגיונית תתגרשי ממנו. או ליתר דיוק - תעמידי אותו לפני ברירה: או שהוא עושה מאמץ לחזור לעצמו או שאת עוזבת אותו לנפשו (תרתי משמע)

זוגות שהיו על סף גירושין חיים היום באושר לאחר שצפו בהרצאה זו שמגלה לנו את הסוד לנישואין מאושרים על פי הקבלה

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=718

אני באותו בעיה כמו שלך לגבי האישה החברות והעבודה והמחשב יותר מענינים מאיתנו אני ואילדים אפילו שיחה נורמלית אין כשאני מדבר איתה על חברות או העבודה ישר מיתעצבנת

אני ממליצה לבדוק את המצב אצל חוקר פרטי בגידות

שיבדוק במה מדובר ומהיכן מגיע היחס המזלזל ברוב המקרים בן הזוג בוגד יכול להיות אפילו בזמן העבודה

אם המצב ממשיך אפשר לשקול גישור ובמקרה הצורך לפנות אל מגשר גירושין. לידיעה - העלויות של גישור גירושין אינן גבוהות ובטח זולות בהרבה מבית משפט. 
מאחל בהצלחה 

חולצות בשלל צבעים, מכנסונים, בגדי ספורט, חליפות ספורט, ואופנה חדשנית ונמכרת! בגדי נשים, במחירים לוהטים, לעוד פרטים על המוצרים שלנו תשלחו לנו וואטספ 052-8324615

היי מאמי שלי =- 

שלח לנו הודעה בוואטצפ מתוקי 

053-7238731 מרינה

055-9310377 ספיר

055-2664759 דנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר