אין לי כוחות

שלום אני איך אומרים "כבר לא צעירה" ולפעמים לא מוצאת כוחות להתמודד עם העולם, הילדה, הבית, הוריי, עבודה אני מוצאת את עצמי באפיסת כוחות אבל לא רק מנטלית, גם פיזית. אין לי זמן להתפרק. אמרו לי שהתזונה שלי לקויה ויכולה להשפיע על זה אבל באמת שאין לי זמן להתחיל לבשל יותר מדי בתקופה האחרונה ולאכול בריא. אני פשוט סחוטה ולא יודעת מאיפה להביא כוחות אני מקווה שזה פורום מתאים לשיחה הזאת

לכי לעשות בדיקות דם

ותראי מה מצבך, אח"כ תהיי יותר חכמה ותדעי מה צריך לשנות באורח החיים על מנת שישתפר. אגב, הרבה פעמים כשהתזונה לא טובה ניתן להשלים בעזרת נטילת תוספי תזונה. אני ללא קשר לוקחת אומגה 3 כבר תקופה ארוכה ומרגישה שזה עוזר לי לשיפור ההרגשה הכללית.

תודה לך, שמחה לקבל תגובה מהירה. יכול להיות שאין משהו אחד שחסר אלא כמה ויטמינים שבירידה? אולי יש צורך במולטי ויטמינים כמו שראיתי של סולגאר? הבת שלי אמרה לי שאולי כדאי לי לקחת ויטמינים לשקול את זה, אבל מה היא מבינה כשהיא אנרגטית ושמחה, סליחה על המרמור

האם יכול להיות שיש גם סיבות ריגשיות לעייפות הזו

אין לי כוחות

שלום אני איך אומרים "כבר לא צעירה" ולפעמים לא מוצאת כוחות להתמודד עם העולם, הילדה, הבית, הוריי, עבודה אני מוצאת את עצמי באפיסת כוחות אבל לא רק מנטלית, גם פיזית. אין לי זמן להתפרק. אמרו לי שהתזונה שלי לקויה ויכולה להשפיע על זה אבל באמת שאין לי זמן להתחיל לבשל יותר מדי בתקופה האחרונה ולאכול בריא. אני פשוט סחוטה ולא יודעת מאיפה להביא כוחות אני מקווה שזה פורום מתאים לשיחה הזאת

כנ"ל.מה שתלמדי....ספרי גם לי....

לגליה

לאפעם אנחנו מוצאים את עצמינו במצב הזה, למה אנחנו לא כמו הסופרסטארים עם שלושת המטפלות, הטבח הצמוד, המטוס בחנייה, שרק מחכה שניתן לו את הפקודה להמריא ליעד החלומי הבא... לא, זה לא המצב שלנו... החיים לפעמים מציבים לנו מכשולים, לפעמים הולך ולפעמים פחות. חשוב מאוד, עבור ילדייך והסובבים אותך, תתחזקי, תעשי משהו טוב לנפש, אם זה חוג, אומנות שימושית (לי זה מאוד עזר), צאי עם חברה בשבת שימשית לשתות קפה, דברים קטנים שמטעינים את המצברים.... איך אומר דביר מהפרסומת? בחיים צריך לזוז כדי להתקדם. למרר על התקופה הקשה הזאת זה אולי משחרר לכמה שניות, אבל לא יותר מקווה שתצליחי להתרומם, שולחת לך הרבה מחטיבציה וחיבוקים

מסתבר שיש בנו הרבה יותר כוחות ממה שאנחנו חושבים.

וחוץ מזה... פעם, לפני המוווווווון שנים, כשישרתתי בסדיר, אחרי איזה אירוע לא פשוט - נתקלתי בכתובת גרפיטי על איזה קיר הרוס למחצה: אל תקח את החיים ברצינות - בכל מקרה לא תצא מהם בחיים !!! אז - רק טוב שיהיה לך ולכל עמישראל ותהיי חזקה !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

שלום לך

שלום לך זה טבעי שקשה לך תזונה נכונה זה חשוב תחשבי לבד עם עצמך מה יכול לעשול לך יותר טוב אולי חוג חדש.שנוי כלשהו גם התעמלות שמתאימה לך יכולה לעזור\ כל טוב ושתרגישי יותר נעים וטוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר