נושא לא מוגדר

אני נשואה די הרבה זמן. לא רוצה לכתוב פרטים רבים כדי לא להיחשף .בעלי הוא אדם קשה .כלפי חוץ וליד אנשים מראה התנהגות יפה ומאופקת .אבל בבית אני סובלת .מקלל אותי ,ממציא עלי כל מיני מעשיות מהעבר שלא היו ולא נבראו .צועק גם על הילדים למרות שהם כבר מבוגרים .משפיט את כולם ,רק הוא צודק בכל .לא חשוב מה אני עושה בבית ,יש לו מה להעיר .למה את לא עושה ככה ולמה את לא שמה פה ולמה שם .מראה שליטה בכל דבר .קשה לי .לא מגיע לי יחס משפיל כמו קללות וגידופים .ממטומטמת פסיכית זונה מסריחה מגעילה לא יורד.החיים שלי על הפנים .הילדים ניסו לדבר איתו ולהפסיק מכל היחס הזה .אז גם עליהם הוא צועק .לפעמים יש הפוגה וברגע שאני עושה משהו שלא מוצא חן בעיניו ,הכל חוזר על עצמו.איך אני ממשיכה .די נימאס .כמובן אנחנו לא מבלים לא מארחים ולא מתארחים ,אפילו לא אצל בני משפחה .די .מה אני עושה .עזרו לי

מורכב...קשה...בכללי ניתן לומר כי חלק מדפוסי ההתנהגות נוצרו גם בהשפעתך.

דווקא מוגדר וחצי..

זו אלימות לשמה,זו אלימות מילולית שאינה נופלת מאלימות פיזית למה את עדיין איתו ? את נהנית מיחסו אלייך ? תתגרשי נקודה = קשה לשנות דפוס התנהגות כזה,למרות שאת יכולה לנסות ללכת איתו לייעוץ זוגי,אם בכלל ישתף עימך פעולה,אולי אם תדברי על גירושים,זה ירתיע אותו,רק אולי.. את לא סמרטוט של אף אחד,אינך צריכה להמשיך ולספוג קללות והשפלות

האיש הזה

הוא חלאה אמיתית! הילדים שלך כבר בוגרים אז תתגרשי ממנו בהקדם!!!

מורכב...קשה...בכללי ניתן לומר כי חלק מדפוסי ההתנהגות נוצרו גם בהשפעתך.

תסבירי למה אני גם אשמה .

אין כאן עניין של אשמה. אבל אם את רוצה להגן

על עצמך ועל כבודך הייתי מציעה לך לקום וללכת, או ל"העזיב" את בעלך. קשה לי מאוד להאמין שאפשר לשנות בן אדם כזה. את יכולה להציב לו אולטימטום, אבל מסופקני אם זה יעזור....

אולטימטום לא יעזור הוא חושב שהוא אלהים .

אין לי מושג מאיפה הוא ממציא את הסיפורים שלו .הוא "הדובר אמת "ואני תמיד המשקרת והפסיכית והמלוכלכת וכו'.למה חושבים שאני אשמה .

אז תקומי ותלכי. שום דבר ואף אחד לא צריכים להתייחס

אליך ככה...

למה מנהלת הפורום לא מגיבה ?

מה קרה..העצות שלנו לא מספיקות טובות ?

חס וחלילה קרו שמש.

אני רק מתפלאת שהיא לא עונה ולא מגיבה . שבת שלום

לצילה שבת שלום

קודם כל מתנצלת על האיחור בתגובה שלי. רוצה לומר לך משהו שאת בוודאי מבינה כבר מזמן- את והילדים סובלים מאלימות מתמשכת מצדו של בעלך, ואי אפשר לחיות באלימות זמן ממושך מבלי שנגרמים לך ולהם נזקים חמורים נפשית ופיזית . אני רוצה להציע לך את הדבר הכי יעיל שאת יכולה לעשות לדעתי- לפנות למרכז למניעת אלימות הקרוב למקום מגורייך. שם תקבלי טיפול וליווי רצוף כדי לעזור לך לצאת מהמצב הזה, את והילדים. אני מציעה שתכתבי לי למייל האישי היכן את גרה ואתן לך טלפונים של המרכז הקרוב אליך ולמי לפנות. אשמח לעזור לך במה שתצטרכי בענין הזה. תזכרי שאין סיבה שתמשיכי לסבול ככה. את יכולה גם לפנות אלי טלפונית כדי לומר לי היכן את גרה ולשאול עוד שאלות אם את רוצה. כל טוב , רינה בלום 052-4491234 רינה בלום

אני לא מבין

שמעת רק צד אחד ואת מסיקה מסקנות? לא חורצים את דינו של אדם לפני שנותנים לו את האפשרות להגיב, מצטער.

הפורום הוא לא בית משפט ואין כאן חריצת דין

יש כאן אישה שמתלוננת על אלימות, ויש כתובת שאליה ניתן לפנות במקרים כאלה והדברים נבדקים כמובן שם.

גם בבית המשפט צריך לשמוע שני צדדים

ולכן צריך להציע להם ללכת ליעוץ זוגי.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר