ילדה בת 16

גאון בבית הספר , אבל בבית לא יודעת לעשות כלום, אפילו דברים קטנים, ממה זה נובע? יש לי הרגשה שזו בעיה במוטוריקה, היא לא מוכנה שאני אפנה ליועצת ו/או לרופאה שלה, אני מאד מודאגת מזה שלא עושה אני בטוחה שלא שהיא לא רוצה אלא לא יכולה.

יש אפשרות

שזה יותר רגשי מפיזי... יתכן שבבית היא חשה לחץ סביב הנושא חוסר יכולת לקבל דעה הורית.. או ביקורת הורית, או גם אולי סוג של מנוחה..פה אני לא חייבת אז לא עושה..(זה תופעה רגשית עמוקה שלא נובע "מלא רוצה" זה אכן לא מסוגלת!) זה הכיון הכללי. (מתוך נסיון והתמודדות עם הנושא)

שבת שלום

מה שאת כותבת נשמע לי לא מובן. האם עד שהגיעה לגיל 16 לא איבחנתם או שמתם לב שיש לה בעיה במוטוריקה? וחוץ מזה יש סוגים שונים של יכולות מוטוריות. מה את מתכוונת שהיא לא מסוגלת לעשות בבית? איזה סוג של עבודות? אני מזמינה אותך לכתוב לי ואתייחס שוב. בגיל הזה בכל מקרה אי אפשר להכריח אף אחד לעבור אבחון או לקבל טיפול. הכל יכול להיות רק מרצונה שלה.

יש אפשרות

שזה יותר רגשי מפיזי... יתכן שבבית היא חשה לחץ סביב הנושא חוסר יכולת לקבל דעה הורית.. או ביקורת הורית, או גם אולי סוג של מנוחה..פה אני לא חייבת אז לא עושה..(זה תופעה רגשית עמוקה שלא נובע "מלא רוצה" זה אכן לא מסוגלת!) זה הכיון הכללי. (מתוך נסיון והתמודדות עם הנושא)

גאונה מבוזבזת....

היכן היתה כול חיי? שבוע חדש נפלא.

יש אפשרות

וואו איזה תגובה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר