עזרו בבקשה- דחוףףףףף

ביום ראשון האחרון התחלתי את לימודיי לתואר ראשון במרכז האוניברסיטאי באריאל. ביום הראשון ללימודים לא הפסקתי לבכות וכל מה שרציתי היה לחזור הביתה. יש לציין כי באותו יום התחלתי להתחבר מעט עם כמה בנות אבל ההרגשה עדיין היתה גרועה. ביום שני (אתמול) הייתי שוב בלימודים אבל עדיין הרגשתי רע. כבר לא בכיתי אבל הרגשתי שאני רק רוצה לקחת את הרגליים שלי ולחזור הביתה. כשאני חושבת על זה שביום חמישי אני צריכה לחזור למקום הזה בא לי לבכות. כשאני נמצאת שם אני מרגישה תחושה של מחנק בגרון, אין לי תיאבון, יש לי בחילות ממש תחושת גועל. אנשים אומרים לי להמשיך לנסות ולראות אולי זה יסתדר מעצמו או שאולי זאת רק תחושה של ההתחלה. יש לציין כי המקצוע שבחרתי ללמוד מאוד מעניין אותי והשיעורים מסקרנים אבל התחושה שם עושה לי רע. מה לעשות???? לתת עוד צ'אנס למקום? לעזוב ולנסות ללמוד במקום אחר?

את בת...אבל "תהיי גבר" ותתאוששי....

עצה מנסיון

היי מאי זה טבעי ונורמלי תמיד בהתחלה יש כאלה שמרגישים תופעות כאלה אני כבר כמה פעמים כשהתחלתי במקומות חדשים בין אם זה לימודים או דברים אחרים או לחזור אחרי חופשה הרגשתי את אותם תופעות שלך של חוסר חשק ובדידות אבל זה עובר אחר כך הייתי מציע לך לא להתייאש תשתדלי להתאמץ למרות שזה קשה ואת תראי שלאט לאט זה יסתדר

האם את מוכנה לספר לי מדוע ואיך בחרת דווקא במוסד לימודים זה?

אממממ

יש לי הרבה חברות שלומדות שם. לפני שנרשמתי לשם הייתי שם רק פעם אחת והמקום היה נראה לי דיי נחמד. הייתי שם בשעות אחר הצהריים ולא היו שם תלמידים או משהו כזה.

האם את מכירה את עצמך כאדם שקשה לו עם שינויים והתחלות בדרך כלל?

אם כן, אז נראה לי שכדאי שתתנח לזה עוד קצת זמן. לפעמים ההתחלה קשה. תנסי להיתמך בחברות שלך שלומדות שם , זה אמור לשפר את הרגשתך.

עזרו בבקשה- דחוףףףףף

ביום ראשון האחרון התחלתי את לימודיי לתואר ראשון במרכז האוניברסיטאי באריאל. ביום הראשון ללימודים לא הפסקתי לבכות וכל מה שרציתי היה לחזור הביתה. יש לציין כי באותו יום התחלתי להתחבר מעט עם כמה בנות אבל ההרגשה עדיין היתה גרועה. ביום שני (אתמול) הייתי שוב בלימודים אבל עדיין הרגשתי רע. כבר לא בכיתי אבל הרגשתי שאני רק רוצה לקחת את הרגליים שלי ולחזור הביתה. כשאני חושבת על זה שביום חמישי אני צריכה לחזור למקום הזה בא לי לבכות. כשאני נמצאת שם אני מרגישה תחושה של מחנק בגרון, אין לי תיאבון, יש לי בחילות ממש תחושת גועל. אנשים אומרים לי להמשיך לנסות ולראות אולי זה יסתדר מעצמו או שאולי זאת רק תחושה של ההתחלה. יש לציין כי המקצוע שבחרתי ללמוד מאוד מעניין אותי והשיעורים מסקרנים אבל התחושה שם עושה לי רע. מה לעשות???? לתת עוד צ'אנס למקום? לעזוב ולנסות ללמוד במקום אחר?

לדעתי את

פשוט לחוצה ומתוחה מהמסגרת החדשה. זה טבעי. נסי להירגע ולהסתגל. תני צ'אנס ויהיה טוב. בהצלחה!

האם את מכירה את עצמך כאדם שקשה לו עם שינויים והתחלות בדרך כלל?

אם כן, אז נראה לי שכדאי שתתנח לזה עוד קצת זמן. לפעמים ההתחלה קשה. תנסי להיתמך בחברות שלך שלומדות שם , זה אמור לשפר את הרגשתך.

אמממ

ללא שום ספק חיי חברה תמיד משפרים מעט את ההרגשה אבל זה לא זה. למרות שהכרתי שם כמה בנות מאוד נחמדות זה עדיין לא זה. ההרגשה עדיין לא טוב. כאילו לא בא לי להיות שם

ובכל זאת תני לזה עוד זמן, אולי זו רק ההתחלה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר