בעלי אוהב את הדת יותר ממני אני מרגישה שהדת זה כמו פילגש

הריב האחרון שלנו היה שילשום בגלל שהוא רצה ללכת להיתפלל למרות שקבענו מהצהריים שעה שיוצאים הוא היתעקש ללכת ומאז אנו לא מדברים. איך אני אתן לו להבין שאני חשובה יותר?

קודם כל בעלך היה צריך ללכת לפשרה

- זאות אומרת ללכת לתפילה יותר מוקדם כדי להספיק באופן כזה או אחר לחזור לזמן שקבעתם לבלות ביחד. מה שאגיד לו מנסיוני וכאדם דתי: 1) רק על רקע של אהבה יכולה להיות התעלבות על חוסר תשומת לב. לכן אל תאבד את האוצר שיש לך. התענינות שלך החדשה בדת צריכה להיות עם התחשבות לא לפגוע ברגש של הקרובים היקרים שלך. 2) אתה גם יכול לקבל כל מיני עצות מרבנים ומשפיעים שלך איך לצרף ביחד שאיפות הדתיות שלך עם המשפחה. - מה יותר חשוב ומה פחות במצב כזה או אחר וכו. אך קודם כל תזכור שכל עצות הנוגעות ליחס והתנהגות בהרבה מקרים מתאימות רק לקרב אנשים הנמצאים בדת מילדות שלהם ולא למצב ספציפי של בעלי תשובה ומשפחה עדיין לא דתית שלו\ה.

נראה לי שיהיה הכי יעיל לפנות יחד איתו לרב באזור מגוריכם שייעץ לכם בענין

הקונפילקטים ביניכם. הדת היהודית מקדשת קודם כל את חיי המשפחה ואת הזוגיות לפני הטקסים הדתיים לפי הידע שלי כך שיש סיכוי גדול שבעלך יקבל הדרכה להתחשב בך ובצרכייך ויהיה לו קל לקבל את ההדרכה הזו כשהיא באה מסמכות דתית.

זהירות.אם הזוגיות היתה טובה,אז ניתן לפתור כל בעיה...בזהירות!

תגובה

נסי ללכת איתו קצת לפגישות על הדת ולהראות לו את אהבתך דרך זה ביטוח רכב טיולים מאורגנים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר