מתמודדת לבד.

שלןם.אני נשואה שנים רבות ואם לשניים.בעלי עובד קשה ומפרנס אם כי אני עובדת ואף פעם איני יודעת על הכנסותיו האמתיות.לכן כל מה שקונים תלוי ברצונו.חוץ מזה,ויתרתי מזמן על כל עזרה בבית וגם בחוץ,זה תלוי בקריזות שלו.גם עם הילדים אני מתמודדת לבד ושיחות ומריבות תמיד החמירו את המצב וגרמו לו לתת פחות הבייתה.קשריו עם הבת מנוכרים ולבן אינו משמש מודל.הוא חי בגישה קורבנית,שלילית,מסרב לכל טיפול,אישי או זוגי.אני עייפה מהתמודדות עם משברי הילדים והילדותיות שלו .מה אפשר לעשות?

צאי מתוך הנחה שאת בעיות האחרים לא תפתרי. עסקי רק בעצמך.

לתמי

אכן המצב נשמע ממש קשה, ובואי נעשה הפרדה: 1. אני לא מבינה מדוע אינך יכולה להחליט גם את על קניות והוצאות כספיות, במיוחד שגם את עובדת ומכניסה כסף הביתה, למרות שגם אם לא היית עובדת, זה לא צריך להיות קשור. 2. לגבי היחסים עם הילדים- זה נכון שהמודל של שיתוף הפעולה בין ההורים חשוב כאן אבל את יכולה להחליט לתת להם פחות שירותים אם אינם משתפים פעולה ותורמים למטלות הבית. את צריכה פחות לדבר ויותר לעשות! 3. לגבי בעלך- זה נראה לי חסר סיכוי לשיפור כיון שהוא מסרב להתייעץ או להעזר.את צריכה פה לעשות החלטה קשה- או להמשיך ולחיות את חייך ככה, או להיפרד.מה יקרה אם תאמרי לו שאינך מוכנה להמשיך ככה? אשמח לענות לך על שאלות נוספות רינה בלום טיפול אישי, זוגי ומשפחתי 052-4491234

לרינה.בבקשה אבהיר למה התכוונתי.

בעלי אינו מיידע אותי בקשר להכנסותיו האמתיות,מה שמקנה לו שליטה על חיינו.אם אתחייב לקניות מהחשבון המשותף שאינו גדול ושלשם אינו מפקיד כספים,הוא יגמר במהרה.משכורתי קטנה ונכנסת לחשבון המשותף.אם אני רוצה לרכוש דברים שהם מעבר לאוכל ודלק,אני צריכה לבקש ממנו ואם אני מתעמתת איתו,זה נהיה יותר גרוע.לכן אני מרגישה שאני עובדת בחוץ ובבית ובעצם נותרת תלותית וחסרת כל.אם אפרד ממנו,אני מניחה שמצבי הכלכלי עוד יחמיר,כי גם כסף לקניות ומיסים שהוא נותן,לא יהיה.לכן היאוש.

נכון שגירושין הופכים את המצב ליותר קשה כלכלית ברוב המקרים

אבל בכל זאת יש לזה צדדים אחרים- האם את רוצה להמשיך ולחיות ככה בקשר לא מפרגן , ללא רגשות חיוביים? האם לא כדאי לפעמים שיהיו קשיים כלכליים אבל לפחות אפשר להיות חופשיים לחיות, להנות ולהכיר אנשים אחרים שאפשר לקיים איתם קשרים חמים ואוהבים?

לרינה היקרה.

אולי את צודקת.אכן,כל קשרי נהרסו,כולל עם המשפחה.המחיר גבוה מידי ובשביל מה?ביית קצת יותר גדול?

רינה שלום

הרבה פעמים אני קוראת שגירושין זה פתרון אבל לא תמיד הבעל מסכים לגירושין , זה רק יכול להחמיר את המצב. שצד אחד לא מסכים להתגרש יוצר בלגן גדול מאד אז אפילו שבמחשבה יש גירושין לא תמיד זה יכול לצאת לפועל הסיפור של הגברת דומה לסיפור שלי בקושי אני רואה משהו מהמשכורת שלי כי הכל הולך לבית ותמיד מתקלקלים דברים וצריכים להשתתף בהוצאות ותמיד שהילדה צריכה משהו בעלי לא בסביבה ויוצא שאני קונה בעצמי ומכספי דברים עבורה וזה די מעצבן

לזאת שמצבה דומה.

המשכורת שלי בכלל שלו.ככה אני חיה.את הפתרון כולם יודעים.והעניין הוא שמי שממש רוצה,עוזבת גם בלי כלום.צריך ממש לרצות או שכבר אי אפשר לסבול.גם עבד בורח בסוף.

תתפסי אומץ ותעזבי. מגיע לך לחיות עם גבר שמכבד אותך ואוהב אותך, ומעל לכל- מגיע

לך שותף לחיים ולהוצאות הכלכליות וכמובן גם לעבודות הבית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר