נמאס כבר

שלום.אני ובעלי נשואים כ-20 שנים והילדים גדולים.בעלי חוזר מהעבודה מאוחר מאוד ובשישי שבת מרבה לעסוק בתחביב שלו ובעצם אני מרגישה מוזנחת ובודדה.בעבר יצרתי קשרים,מן הסתם עם חברות גרושות שרק הן פנויות בשבתות ואז הוא תמיד קינא וניסה להיות איתי יותר עד ששוב חזר לסורו ובינתיים הצליח להרוס לי את הקשר.אני נראית טוב ולא רוצה לחכות לשלב שהילדים כבר יצאו מהביית ולמצוא שאני לבד לגמרי.מחכה לעצה.

טיפוח עצמי-בלישבירת מסגרות

יש לך מזל

שבעלך הצליח להרוס את הקשר עם החברות הגרושות. ואם אינך רוצה להרוס את מה שנבנה בעשרים שנים, כדאי שתעזבי אותן לנפשן, אחרת יגררו אותך אל גירושין. את המאמצים תשקיעי בזוגיות הקיימת עם בעלך, וחבל להרוס לילדים את החיים, זה מה שגירושין גורם. תפתחי תחביבים, גשי לספריה העירונית ותתחילי לקרוא, להשאיל סרטים, ללמוד קורס באוניברסיטה הפתוחה, לטייל עם בעלך, לא חסרות פעילויות.

תשובה

לצערי הרב,לא צריך להיות גרושה כדי להיות לבד.כאשר גבר לא מבין לבד שהאשה שלצידו זקוקה ליחס.והיא לא רק נותנת שירותים.

נמאס כבר

שלום.אני ובעלי נשואים כ-20 שנים והילדים גדולים.בעלי חוזר מהעבודה מאוחר מאוד ובשישי שבת מרבה לעסוק בתחביב שלו ובעצם אני מרגישה מוזנחת ובודדה.בעבר יצרתי קשרים,מן הסתם עם חברות גרושות שרק הן פנויות בשבתות ואז הוא תמיד קינא וניסה להיות איתי יותר עד ששוב חזר לסורו ובינתיים הצליח להרוס לי את הקשר.אני נראית טוב ולא רוצה לחכות לשלב שהילדים כבר יצאו מהביית ולמצוא שאני לבד לגמרי.מחכה לעצה.

אני מרגישה בדיוק כמוך

גם לי כל חברה שהיתה בקשר איתי הצליח להפריד ועכשיו גם אני לבד אפילו שאני נשואה הוא מתעסק רק בדברים שלו

נראה שהם מסוג הבעלים שהאגואסטים וחבל על הזמן.

תאמיני לי

אם הייתי יודעת שזה מה שיהיה לי בנישואים לא הייתי מתחתנת

תשובה

לצערי הרב,לא צריך להיות גרושה כדי להיות לבד.כאשר גבר לא מבין לבד שהאשה שלצידו זקוקה ליחס.והיא לא רק נותנת שירותים.

את חייבת לטפח את עצמך

תאמיני לי

אם הייתי יודעת שזה מה שיהיה לי בנישואים לא הייתי מתחתנת

את צודקת...

לי לא היה שום גב לצאת מזה.אם את יכולה ,עשי זאת.

נמאס כבר

לרוני

נראה לי שמה שעשית בעבר, שפיתחת קשרים עם חברות (ואגב גם נשים לא גרושות מקיימות קשרים עם חברות ויוצאות לפעמים ללא הבעלים)- היה רעיון טוב וכדאי לך לדעתי לעשות זאת שוב. את חייבת בכל מחיר לטפח לך עולם משלך עם עיסוקים,בילויים ותחביבים. במצב הזה שבו בעלך אינו מקדיש זמן לזוגיות שלכם, אין לך ברירה אחרת. את יכולה לנסות כמובן לשוחח עימו על הנושא ולבדוק האם ניתן לעשות שינוי כלשהוא במצב. כמובן שתאמרי לו את הרגשתך ושלדעתך כדאי שתשקיעו בזוגיות שלכם.

לרינה.תודה על תגובתך וכנראה שאין ברירה אלא להשקיע בעצמי.

נמאס כבר

את מזכירה לי את הזוגיות של ההורים שלי

כשהייתי ילדה קטנה הזיכרונות היחידים שלי היו בצל אימי , אמא שלי גידלה אותנו יותר מאשר אבא שלי היא עברה קשה גם ומאמינה בשיוויון אך בכל זאת אבי התנגד לקחת חלק , אימי פחות היתה עם חברות ולא היתה אישה שיוצאת כי היתה עסוקה בלגדל אותנו ( אני והאחים שלי ) אך לאחר הרבה מאוד שנים שכבר לא צריכה לטפל בנו כל כך היא חזרה לשמור על קשר עם חברות ויוצאת איתן לאבא שלי יש בעיות עם זה והוא מקנא אך בניגוד לפעם אמא שלי כבר לא מפחדת ממנו , בנוסף לאבא שלי היו התפרצויות זעם על אמא שלי , פראנויות וחששות מיותרות וקיצוניות , הוא ניסה להפריד בינה לבין החברות שלה הצליח בעבר ועכשיו כבר לא , אמא שלי אישה יפה וחזקה והיא לא מפחדת מאבא שלי יותר היא גם מרשה לעצמה כי היא יודעת שהיא זאת שטיפלה ועשתה את הרוב בעבר במקומו אז לסיכום אני מקווה שהבנת את הפואנטה תהיי אישה חזקה ואל תפחדי מאף אחד זכותך המלאה להינות . למרות שזה די באסה שאת לא יכולה להיות עם בעלך , תנסי לדבר איתו במקום לגרום לו לקנאות זאת גם אפשרות .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר