עזרה בבקשה

שלום רב אני מקווה שאני במקום נכון... אני פרודה גרה אצל הורי עם שני ילדים כחודשיים , אנחנו בהליכי גירושין ,ילדי הבכור בן ארבע מראה סימנים של כעס ועצבות , אני כמובן מדברת איתו והוא אומר שהוא רוצה לישון בבית שלו ושנהיה ביחד כל המשפחה... אני מסבירה לו שאמא ואבא החליטו לישון בנפרד ולפעמים יישן אצל אבא ולפעים עם אמא... הגננת סיפרה לי שביום המשפחה הם ציירו ציור משפחתי והיא שאלה אותא את מי הוא צייר והוא אמר שאת עצמו את אבא ואת סבא.. מישהו יכול להגיד באופן מקצועי מה הציור אומר (כמובן שהעלתי השערות אך אינני מקצועית)ואולי גם לתת טיפים להתמודדות עימו... אודה לכם מאוד על תשובתכם ..

שלום לך ליאת

תראי, כל הענין של הפרידה הוא עדין מאד טרי אצלכם, וילד בן 4 הוא בגיל מאד רך. קשה לו מאד להבין את הענין. אני מציעה שתפני ותקבלי סוג מסויים של תמיכה בתהליך של הגירושין. לא כדאי שתעברי את כל זה לבד. אם קשה לפנות ליועץ פרטי, אפשר לפנות לתחנה לטיפול במשפחה באזור המגורים שלך, שזה בתשלום יחסית סמלי. את צריכה מישהו שידריך אותך איך לעבור את המשבר הזה ואיך לנהוג עם הילדים. אגב- האם אין אפשרות שתישארי בבית שגרתם בו עד הפרידה? זה יכול להקל על הבן שלך. כי בנוסף שההורים שלו נפרדו הוא גם חווה שינוי במקום המגורים, וזה קושי כפול. לגבי הציור- אין לי יכולת לענות לך כי זה אינו תחום ההתמחות שלי. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת, רינה בלום טיפול פרטני,זוגי ומשפחתי 052-4491234
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר