שלום לך.שאלתי לעצתך לפני שבוע בקשר לבן זוגי.שאנו לא מסתדרים.זוכרת?

אמרת לי שדפוס התנהגות כמו שלו קשה לשנות.אנו רווקים.אמרת לי שעדיף שניפרד.לפני שנתחתן. ניפרדנו ביום חמישי.מאוד קשה לי להתגבר על הפרידה.בכל זאת היינו יחד שנתיים. איך להתגבר ?קשה לי לא להתקשר אליו.קשה לי לראות את המתנות שקנה לי בחדרי.תעזרי לי בבקשה

רינה אני פונה אלייך פעם שניה.תעני לשאלתי

הקשבתי לעצתך וניפרדתי ממנו.ואני מאוד סובלת עכשיו.איך להתגבר על כך?

שלום לך קליאופטרה,

כל פרידה ממשהו שהתרגלנו אליו היא קשה, אין לי כל ספק בכך. הדרך הטובה ביותר להתגבר על התקופה הראשונית הזו שלאחר הפרידה, היא לנסות להיות כמה שיותר עסוקה . הכוונה שתמלאי את השעות שלך בכמה שיותר דברים כדי שלא יהיו שעות "ריקות" שבהן תוכלי לשבת ולעסוק הרבה בקושי ובגעגועים. הזמן עושה את שלו בענין הזה ופועל לטובתך, וחשוב שתדעי שהפרידה הזו נעשתה מסיבה טובה.

מה לעשות עם כל המתנות שקנה לי להחזיר לו?או לזרוק?

אחותו מתחתנת סוף החודש האם ללכת לחתונה?אמר לי עדיף שלא לבוא.או לא ללכת בכלל? האם להמשיך להיות בקשר עם אחותו או לנתק כל קשר עם המשפחה שלו?

תראי, בדרך כלל לא הולך כל כך טוב לשמור על קשר חברי לאחר פרידה,

מה שנקרא "להישאר ידידים".הבחור גם אמר לך בפרוש שלא כדאי שתבואי לחתונה. לגבי המתנות אני חושבת שאת יכולה להחליט בעצמך,אבל מה שחשוב לי שתדעי שהקשר הזה נגמר, ושאת צריכה להמשיך הלאה בחייך, כפי שהמלצתי לך בתשובתי הקודמת.

את ממליצה להתחיל קשר חדש?או שעדיף להיות לבד זמן מה

או שבעצם הקשר החדש ישכיח אותו ממני.. אך אני פוחדת שאני אוציא על הבחור החדש את כל תסכולייי והוא יברח.או להשתדל להיות מאופקת וקשה להשגה.ללמוד מטעויות העבר

כדאי מאד שתעשי דברים על פי רצונך ושיקול דעתך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר