רוצה להתאבד

שלום לכולם בעבר כתבתי לכם על משבר אישי שאני עוברת ולמעשה עדיין נמצאת בו הכל מתחיל בקריסה כלכלית קשה ועזיבת הארץ בכדי לא לראות את מה שאירע וההתמודדות בארץ ניכר ללא המשפחה החברים וללא הכסף כמובן עברתי המון ירידות כמעט בלי עליות עם בעלי מזה 40 שנה ואב לילדיי לפניי שאפרוק מעל ליבי מדוע אני חושבת על התאבדות אני חייבת לציין שבעלי הוא איש טוב באמת אבל............ כמו שכתבתי בעלי השתנה ולא האשמתי אותו כי ידעתי שהוא עובר משבר נוראי וכמה קשה לו אבל תמכתי בו וניסיתי להראות לו שאני שלו ולא משנה כמה כסף יש בחשבון אהבתי אליו לא נגרעה הוא הפך לתוקפני במילים עד כדי שעדיף היה לקבל אגרוף ולא לשמוע באיזו עוצמה של תוקפנות הוא נוהג לדבר אבל רק כשהוא מתעצבן ככה הוא יכול להיות נחמד ואף אחד לא יחשוד בו בזה חוץ מזה המין נהיה יותר ויותר מרוחק הוא לא נוגע בי לא מלטף לא מנשק נמנע בכוונה ממין יותר תכוף ולי זה מוריד את המוטיבציה לעשות מין בלי לקבל חיבוק או ליטוף יש לנו 2 כלבלבים שאני מקנאה בהם הוא מרעיף אהבה עליהם עד שאני מקנאה הוא לא מוכן לדבר איתי על מה שמציק לי הוא פשוט משתגע מעצבים ברגע שאני מנסה רק להגיד כמה אני זקוקה לחיבוק והוא לא שם בשבילי הוא יוצא מדעתו מעצבים ככה שאני לא יכולה להגיד לו כלום הוא יודע אבל כרגע אולי אין לו כוח בשבילי או לא איכפת לו הבעיה היא שהוא ניסה גם לעזוב אותי באיזה משבר לפני כמה חודשים ואני פשוט הפסקתי את חיי זה בדיוק הבעיה שלי אני זקוקה לעזרה איך להרפות אני יכולה לחשוב שאולי נגמר לו או אולי לתת לו ללכת בכדי שירגיש שמה שהיה לו קרוב זה היה הדבר הכי טוב שהיה לו דרך אגב אני נראית צעירה מאד ומושכת מאד אני עקרת בית למופת מבשלת כמו שף אבל רק הבעל שלי לא אוהב אותי ואני לא יכולה להמשיך לחיות אני בוכה כל לילה אני חולמת חלומות ביעותים שהוא הולך אני חולמת שאני מנסה לקיים יחסים איתו והוא לא נענה אני בשפל אדיר נפשית ופה אני חושבת שאם אני בן אדם כל כך לא חזק בלי עמוד שידרה ולא מסוגלת להרים את עצמי ולא מסוגלת עם כל מה שכתבתי על עצמי להרגיש טוב עם עצמי אולי הגיע הרגע להרפות וללכת לא בשביל להעניש באמת שלא פשוט לא יכולה יותר אין בי כוח לבכות להתחנן לאהבה לחיבוק שהוא כאילו בכוונה לא נותן ולחכות לאיזה תשומת לב שהוא זורק בקושי נוסף על הקשיים הרגילים שאנחנו נתונים בהם אני כותבת לא בכדי לקבל תרופת פלא כי אין כזו והפתרון הוא בידיי אבל אני לא מסוגלת לרפא את עצמי או לעמוד במשבר פרידה אני יודעת שאמות

דודם כל הרגעי..

היי.. קודם כל הרגעי...חייבת להיות שקולה ולא לאבד עצמך לדעת.יש לך ילדים ומשפחה ואת אינך יכולה להיות אנוכית כלפהם..כך שחייך קשורים גם אלהם. ברור שההתרחקות של בעלך מימך היא פגיעה בנשיות שלך..את זקוקה למגע לחום לקירבה לאיכפתיות... ואם מזלזל ברגשות שלך..תתחילי את לעשות למען עצמך..תטפחי עצמך..תשקיעי יותר בעצמך..ונסי למצא האושר שלך..והכל בצורה רגועה. בת כמה את ?

לרחל שבת שלום,

ברור לי שאת נמצאת כבר המון זמן בהתמודדות עם קשיים בתחומים רבים בזוגיות וגם בכלל. אני לא יכולה ולא חושבת שיהיה יעיל לנסות ולייעץ לך עכשיו ספציפית לגבי הבעיות שלך, כיון שאת נשמעת רע מאד וגם מדברת על התאבדות. מה שאני מבקשת ממך בכל לשון של בקשה: לפחות עבור ילדייך שחשובים לך- לכי עוד היום לקבל עזרה ראשונה נפשית, במרפאה לבריאות הנפש הקרובה אליך, או קבעי פגישה דחופה עם פסיכיאטר, שיעזור לך באופן מיידי ודחוף במצב המשברי הקשה הזה. אחרי שתעשי את זה, ניתן יהיה לעזור לך לראות מה אפשר לעשות עם מצב היחסים עם בעלך. אי אפשר לטפל בשום דבר כאשר את נמצאת במצב הזה!!! כתבי לי בבקשה למייל האישי או שתתקשרי לטלפון הנייד שלמטה ואעזור לך למצוא עזרה מתאימה. החזיקי מעמד, רינה בלום narrativi@gmail.com 052-4491234

רוצה להתאבד

אני חושב שאת נמצאת במקום לא טוב ,אני עברתי את אותו הדבר והדברים הגיעו למצב בלתי נסבל .היום אני בחוץ והשד לא נורא כל כך.איני יודע מה תעשי אבל במקום שהוא לא טוב לך נפשית .... עצתי לך תעשי חשבון ומהר מה טוב עבורך

מציע לך - לפני הכל - תרופות. ותגידי לעצמך דברים טובים

את אשת חייל

אני דווקא חושב שאת חזקה. את תמכת ועמדת במשברים הכלכליים והזוגיים עד כה. לא רבות מוכנות לכך. יש לכם ילדים גדולים, מדוע אינך משתפת אותם בקשייך? כפי שציינת בעלך מצוי במשבר, ואני סבור שהתנהגותו מושפעת מכך. מדוע שלא תפני ליעוץ? גם ללא בעלך. ותבדקי כיצד ניתן לעזור בפתרון המשבר.

אומץ ונחישות

זה מה שצריך. סוזאבי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר