מידע חדש

אני דנה בת 22 מתל אביב וגרה בבית הוריי תמיד הוריי ומערכת היחסים שלהם היוו לי מודל להערצה וחיקוי לפני שבוע גיליתי ממקור מהימן (ויש תמונות) שאבי בחו"ל בילה לילה עם מישהי אני לא יודעת מה לעשות עם המידע אני חשה אכזבה, התבאסות וגם שאין לי כבר ממי לצפות שיהיה בן אדם מה עושים

שלום דנה, אפשר בהחלט

להבין את הרגשת האכזבה שלך. בכל זאת, כל עוד לאימך אין שום מושג מכך, הייתי מציעה שתפנימי כרגע את המידע הזה כדי שצדדים אחרים לא יפגעו. מדובר כאן בחיי נישואים של הורייך. בעתיד הקרוב תנסי אולי לשוחח עם אביך בנושא ולנסות לקבל תשובות. מאחלת לך ולמשפחתך אהבה ואושר.

דנה

שלום דנה אני מבין את גודל האכזבה שלך מאביך....אם זאת עליך להבין שיש דברים בחיים שהם שייכים לו בלבד ולא לך.... הניחי את הדברים והתמקדי ביחסים שבינך לבינו ליחסים שבין אבא לבת.... מה שהוא עשה זה שלו בלבד...ולא שייך לך וטוב תעשי לעצמך אם תתנתקי מהנושא לחלוטין ותשאירי אותו מחוץ לגבולות היחסים שבינכם.

מאה אחוז צודק

אי אפשר

אי אפשר להתנתק מזה כי אני לא יכולה להסתכל לו בפנים ובתור בנאדם שהערכתי וחשבתי שהוא מוסרי וטוב התאכזבתי ובגדול חיים איך אתה אומר לי להתעלם זה הרי אבא שלי ואישיותו עומדת לנגד עיניי שהרי הוא מהווה לי דוגמא אישית

דנה את צודקת

את באמת אינך יכולה להתעלם מכיון שאינך חיבת להמשיך ולחיות עם סוד כזה. מה שמפתיע בסיפור שלך זה שהביאו לך הוכחות לכך. אז אם זה באמת סיפור אמיתי, עליך לנהל שיחה עם אביך במטרה שהקשר הזה אכן יפסק.

מידע חדש

אני דנה בת 22 מתל אביב וגרה בבית הוריי תמיד הוריי ומערכת היחסים שלהם היוו לי מודל להערצה וחיקוי לפני שבוע גיליתי ממקור מהימן (ויש תמונות) שאבי בחו"ל בילה לילה עם מישהי אני לא יודעת מה לעשות עם המידע אני חשה אכזבה, התבאסות וגם שאין לי כבר ממי לצפות שיהיה בן אדם מה עושים

לדנה שלום

מה שאת עוברת ממש לא קל.האמת היא שאני לא מצליחה להבין אילו נשמות "טובות" עשו לך את "הטובה" הזו ונתנו לך את האינפורמציה. הכי טוב אם היית יכולה להמשיך הלאה מבלי לעשות דבר עם הענין, כי זה נושא השייך רק ליחסים בין הוריך ולך אין מה לעשות בנדון. אבל אני מבינה שכנראה לא תצליחי לא לעשות דבר. אז הרע במיעוטו יהיה שתשוחחי רק עם אביך ותגלי לו שאת יודעת מה שאת יודעת ותשאלי את כל השאלות שלך ותחשפי את רגשותיך. זה יהיה קשה מאד. רוצה רק שתדעי שיש בכל זאת הבדל בין מערכת יחסים רצינית מחוץ לנישואין לבין לילה חד פעמי עם אישה אחרת. למרות זאת זוהי בגידה וקשה לעכל אותה.

דנה את צודקת

את באמת אינך יכולה להתעלם מכיון שאינך חיבת להמשיך ולחיות עם סוד כזה. מה שמפתיע בסיפור שלך זה שהביאו לך הוכחות לכך. אז אם זה באמת סיפור אמיתי, עליך לנהל שיחה עם אביך במטרה שהקשר הזה אכן יפסק.

זה לא קשר מתמשך

זה בסה"כ היה משהו חד פעמי בחו"ל אין לי על מה לדבר איתו זה רק יצור יותר אי נעימות

אז הגעת לפתרון

במעידה חד פעמית צריך באמת להמשיך הלאה.

לדנה שלום

מה שאת עוברת ממש לא קל.האמת היא שאני לא מצליחה להבין אילו נשמות "טובות" עשו לך את "הטובה" הזו ונתנו לך את האינפורמציה. הכי טוב אם היית יכולה להמשיך הלאה מבלי לעשות דבר עם הענין, כי זה נושא השייך רק ליחסים בין הוריך ולך אין מה לעשות בנדון. אבל אני מבינה שכנראה לא תצליחי לא לעשות דבר. אז הרע במיעוטו יהיה שתשוחחי רק עם אביך ותגלי לו שאת יודעת מה שאת יודעת ותשאלי את כל השאלות שלך ותחשפי את רגשותיך. זה יהיה קשה מאד. רוצה רק שתדעי שיש בכל זאת הבדל בין מערכת יחסים רצינית מחוץ לנישואין לבין לילה חד פעמי עם אישה אחרת. למרות זאת זוהי בגידה וקשה לעכל אותה.

רינה שלום

החלטתי שאני לא מדברת איתו על זה-חבל שהוא ירגיש רע, מה כבר יש לו לומר לי לאמא אני גם לא אגיד-זה יגרום לה סתם סבל והיא בטח לא תעזוב אותו בגלל דבר כזה 30 שנה ביחד והיא דיי כנועה ומתחשבת באישיותה הבעיה שלי זה בהתייחסות שלי כלפיו-אני לא מסוגלת לראות אותו באור חיובי כפי שראיתיו בעבר מבחינתי הוא לא דוגמא אישית, הוא לא מוסרי,לא חיובי וגם באיזשהוא מקום מרגיש לי כאילו גם אין לו בחיים זכות לבוא אליי בטרוניה על התנהגות לא ראויה-שיסתכל בצלחת שלו

אז הגעת לפתרון

במעידה חד פעמית צריך באמת להמשיך הלאה.

לא נכון איך אפשר

בנאדם שחינך אותי עלאק למוסריות זה הכי לא מוסרי בעולם מבחינתי הוא לא דוגמא לכלום, מחקתי אותו ואני לא מבינה מה זה ההתייחסות הזאת כאילו זה כלום-הבנאדם נשוי ומעידה חד פעמית-זה בגידה לכל דבר

מידע חדש

בנוסף להיותו אבא הוא גם גבר תפנימי

אביך לא המציא את הגלגל הוא לא הראשון ולא האחרון!חמודה משוכנעת שלאביך אין כנפיים!היה לו צורך שמימש וזהו אל תעשי מזה עניין גדול

שלום דנה, אפשר בהחלט

להבין את הרגשת האכזבה שלך. בכל זאת, כל עוד לאימך אין שום מושג מכך, הייתי מציעה שתפנימי כרגע את המידע הזה כדי שצדדים אחרים לא יפגעו. מדובר כאן בחיי נישואים של הורייך. בעתיד הקרוב תנסי אולי לשוחח עם אביך בנושא ולנסות לקבל תשובות. מאחלת לך ולמשפחתך אהבה ואושר.

רגע רגע רגע

דנה ... שאלה איזה תמונות בדיוק הראו לך ? אבא שלך במיטה עם מישהי אחרת ? או אבא שלך מבלה עם מישהי ? ואולי זו ידידה מימים עברו ? ואותם "חברים" שסיפקו לך את ההוכחות מה האינטרס שלהם בסיפור הזה ? (אם בכלל) וגם במידה וכן - - מה שבין אביך לאמך לא צריך לעניין אותך. קשה לך עם העניין ברמה האישית - קחי את אבא שלך לכוס קפה ותשאלי אותו ... נכון לרגע זה את מודה בעצמך שקשה לך אפילו להסתכל עליו אז אולי באמת עדיף לשים את כל הקלפים על השולחן (ולא מול אמא שלך) ולברר איתו ... בכל מקרה - תזכרי שגם אבא שלך הוא בסך הכל בן אדם ובני אדם עושים המון טעויות - אולי זו הטעות שלו ... קחי אוויר - צריך הרבה אורך רוח לטיפול בסוגיה כזאת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר