שלום שני!

שלום שני!

יש ל פחד מאינטימיות עם גבר מה את ממליצה אזה פרח באך האם זה יעזור? תודה

תגובה להודעה: שלום שני!

הי, על מנת לענות לך תשובה עניינית, חסר לי מידע רב כגון: בת כמה את? האם זה פחד חדש? האם יש לך בן זוג קבוע? האם היה מקרה שהוביל לפחד הזה? ועוד. ובכל זאת, מנסיוני, יש מספר תמציות שיכולות להתאים: Cherry Plum (קראב אפל)- לפחד מאיבוד שליטה Mimulus (מימולוס)- לפחד קונקרטי Larch (לארץ')-לחיזוק הביטחון העצמי. את מוזמנת לשתף בעוד פרטים ואשמח לנסות להמשיך לייעץ לך. בברכה, שני יעקבי-ברמן מטפלת מוסמכת בפרחי באך (M.A- תואר שני בלימודי משפחה) www.shanyka.com

הי שני!

אני בת 30 אין לי זוגיות מה את מציאה ל אם ש לי פחד מאנטימיות והאם זה יעזור? האם זה פחד שזהה לחרקים האם זה אותו רמדי? תודה רבה על עזרתך

תגובה להודעה: הי שני!

הי, עדיין חסרות לי תשובות לשאלות האם זו תופעה חדשה? מה את מגדירה כאינטימיות? ועוד. בנוסף, מאחר ואת בת 30 אני מעריכה שיתכן ואת "סוחבת" את הפחד מזה זמן מה... אני בהחלט מאמינה שפרחי באך יכולים לסייע לך להתמודד עם הפחד, על כן, אני ממליצה לך לפנות למטפל בפרחי באך, שיתן לך מענה יותר מעמיק לאחר הכרות איתך, עם אופייך, הרגליך ועוד ולאחר מכן, יוכל להתאים לך תמצית יותר מדוייקת. לשאלתך- המשותף לפחד מחרדה ולפחד מאינטימיות הוא הפחד הממוקד ממקור ידוע. אך יחד עם זאת, הפחד מאינטימיות הוא הרבה יותר מורכב ורגשי. כמו כן, מחרקים ניתן איכשהו להימנע ואילו מאינטימיות זה קשה יותר כאשר רוצים לנהל אורך חיים תקין... בברכה, שני יעקבי-ברמן מטפלת מוסמכת בפרחי באך (M.A- תואר שני בלימודי משפחה) www.shanyka.com

הי שני!

זה פחד מהיה מאז ומתמיד . אינטימות זה כמובן יחסי מין. איזה עוד פרחי באך את ממליצה לי. בתודה מראש

תגובה להודעה: הי שני!

הי, אישרת את השערתי שאת "סוחבת" את הבעיה זמן רב. חשוב לי להבהיר, שכאשר מצב נמשך לאורך תקופה ארוכה מענה בפורום לא יכול להיות מספיק רציני ומעמיק. בנוסף, בגלל שהתאמת תמציות פרחי באך, נעשת לאדם ולא לפי סימפטום, במקרה כזה-התשובה היא שלי בגדר אפשרות בלבד. בכל מקרה, להמלצתי הקודמת אני מוסיפה את התמצית- Crab Apple (קראב אפל)-יכולה לסייע בשיפור הדימוי הגופני שלך, השלמה וקבלה של עצמך. בברכה, שני יעקבי-ברמן מטפלת מוסמכת בפרחי באך (M.A- תואר שני בלימודי משפחה) www.shanyka.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פרחי באך
בחר
בחר