פחד מלימוד נהיגה

שלום רב, אבקש לשאול האם יש פתרון לחרדת נהיגה , או יותר נכון חרדה מלימוד נהיגה אישתי מפחדת ללמוד נהיגה לא עוזרים שכנועים רבים מצידי היא כבר עשתה מבחן תיאוריה וכל מה שנשאר זה רק לקבוע שיעור נהיגה מסיבה שאני לא מצליח להבין היא מפחדת לקבוע שיעור ברצוני לסייע לה, אך אני רוצה לעשות זאת בצורה עדינה... האם לדעתכם יש אפשרות להכין תמצית פרחי באך שסתייע לה להירגע ואף תעניק לה ביטחון עצמי כדי שלפחות תנסה להתחיל ללמוד ? אודה לתשובתכם

תגובה להודעה: פחד מלימוד נהיגה

הי גלעד, אתה מתאר מצב שאשתך חרדה מנהיגה ואף מלימודי נהיגה- זוהי בעיה שכיחה יחסית, בעיקר בקרב נשים. בהחלט ניתן לטפל בבעיה זו באמצעות פרחי באך אך זאת צריך לעשות באמצעות מטפל בפרחי באך שיפגוש אותה, ויבדוק איתה את הסיבה שהחרדה שלה היא כה גבוהה עד כי היא אינה מצליחה לקבוע שיעור נהיגה ובהתאם לכך ירכיב לה תמצית טיפולית. בנוסף, אני מציעה לה לחפש מורה לנהיגה שיש לו ניסיון עם פחדים מהסוג הזה ושיש לו סבלנות מיוחדת לכך. בברכה, שני יעקבי-ברמן מטפלת מוסמכת בפרחי באך (M.A- תואר שני בלימודי משפחה) www.shanyka.com

למי הרצון להתגבר על הפחד?

השאלה היא ממי באה היוזמה ללמוד נהיגה. אם היא מעוניינת להתגבר על הפחד אפשר לעזור יותר מאשר אם זה בא ממישהו בחוץ שדוחף אותה להתגבר על הפחד. בלי רצון של הבנאדם עצמו קשה מאד לטפל.

מאד נכון

חשוב שהאדם עצמו יחליט לטפל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פרחי באך
בחר
בחר