שאלה מקצועית

שאלה מקצועית

שני שלום, אני מברכת על הפורום המקסים, ברצוני לשאול 2 שאלות: אני מטופלת אצל מטפלת ע"י רייקי הילינג שיחות וביואנרגיה כפעמיים בחודש, במפגש האחרון היא הכינה לי תמצית של פרחי באך מהמרכיבים הבאים: mimulus,sweet chestnut ן GORSE סה"ב 3 מרכיבים שמהלה בברנדי ומים מנרלים- 6 טיפות ביום למשך שלושה שבועות שאלתי היא: 1.מה תפקידם של פרחים אלו ואיך השילוב יעזור לי? 2.המהילה בברנדי מקובלת? 3.היא בחרה את הפרחים אקראית בסיום הטיפול שלנו,ע"י ביצוע רייקי וה-3 האלו נבחרו האם מקובל? תודה. התייחסותך

שלום

mimulus- עובד על פחדים פחדים ידועים - הפחד יעלם ותעלה הסיבה sweet chestnut - במצב של יאוש ן GORSE - עוזרת במצב של ייאוש עמוק התמצית תעזור לך להתעודד. המהילה בברנדי מקובלת עם מים. אני מניחה שדרך שיחות של הביואנרגיה היא קיבלה את התשובה ובהחלט מקובל. חשוב שתסמכי על המטפלת שלך ותמיד תשאלי את המטפלת שלך אם יש משהו שלא ברור לך. בהצלחה במסע של הריפוי שלך דנה

תגובה-שאלה מקצועית

הי סקרנית, תודה על הברכות אני באופן אישי מתאימה למטופל את תמציות פרחי באך לאחר שיחה ואבחון מקיף (לפי בקשות שלו, אופי, התנהגות, הרגלים ועוד)ופחות מתחברת לשיטה של בחירת תמציות לפי ריקי או ביורגונמי, על אף שאני בקיאה ברזי השיטות ואף נוהגת להעזר בהן לעיתים(כאישור בלבד). לתמציות יש רבדים שונים ומגוונים אך אכתוב לך בכלליות את אופי התמציות: mimulus- לפחדים ממוקדים (כגון פחד מכלבים) Gorse- מיועדת למצבי יאוש sweet chestnut- מיועדת לייאוש הכי עמוק שיכול להיות (מצב מתקדם וחמור יותר מGorse). השילוב עשוי להוביל לאומץ ולשחרור מהייאוש ולהחזיר את הביטחון, האופטימיות והאמונה שבסופו של דבר ימצא פתרון. התמצית הטיפולית מורכבת מתמציות אם, מים מינרלים וברנדי (שמשמש כ"חומר משמר" לתמצית). אשמח לענות לכל שאלה נוספת בברכה, שני יעקבי M.A. בלימודי משפחה מטפלת מוסמכת בפרחי באך www.shanyka.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פרחי באך
בחר
בחר