עזרה

עזרה

אחריי נסיונות הולכים וחוזרים למצוא איך להשיג את הכסף שאני צריכה...

מזכירה לכן את הפוסט ההוא שהעלאתי:

היי, אני שירה ואני פה הפעם כי אני צריכה עזרה

העזרה שאני צריכה:
צץ לי משהו אישי ופרטי שלי שמחייב אותי להשיג סכום מסויים בכדי לסדר ולנקות כמה דברים שמפריעים לי בחיי, זה מה שצץ לי: יש לי אמא שלא אכפת לה ויותר מזה מתנקלת לי לחיי והכסף של הקצבה שלי מתנהל דרך הקרן לטיפול בחסויים, קשה איתם ולכן אני רוצה לצאת מהם והכסף הזה יעזור לי לעשות סדר בחיי ולחיות טוב יותר כמו שבאמת מגיע לי, להיות ולחיות כמו כל אחד אחר.
כל מה שאני מבקשת זה את ההכוונה שלכם לאיפה אני יכולה לפנות בשביל להשיג את הסכום הזה מיידית? מדובר ב6000 שקל.
אופציות שאני חשבתי עליהן- גמ"ח, הלוואה אמינה או איזה אדם טוב שיש לו ויסכים לקבל בחזרה בתשלומים.
אם לכם יש רעיון לכיוון שלא חשבתי עליו בבקשה תגידו.

אני מקבלת קצבת נכות, זאת ההכנסה שלי ואני מתנהלת דרך בנק הדואר.

תודה רבה מראש.

וובכן לא מצאתי פתרון אבל נחשפתי לקבוצה בפייסבוק שנקראת 1000 כמוני, גם לשם הגשתי בקשה אבל... טוב לצערי אני לא עומדת בקריטריונים,
חשבתי שאולי יש בינכם אנשים שיסכימו להפקיד לי הרבה אנשים סכום קטן אולי אפילו 5 שקל?

תסכימו להעביר דרך ביט/העברה בנקאית/פייבוקס
משאירה פה את הפרטים אם תסכימו לפעול כמו הקבוצה הזאת.

ביט: 0587908221
העברה בנקאית: בנק הדואר 001
מספר חשבון- 22405420

תודה מראש
ומוזמנים לדבר איתי בפרטי

אף אחד לא נהיה עני יותר מנתינה.

בעזרת ה' יתברך

יום שני, ד' אלול ה'תש"פ,  פרשת השבוע: כי תצא למלחמה

שלום וברכה אחים יקרים ואהובים

מצווה וחובה גדולה על כל אחד ואחת לעזור כפי יכולתו

"איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק"

"כִּי-יִהְיֶה בְךָ אֶבְיוֹן מֵאַחַד אַחֶיךָ בְּאַחַד שְׁעָרֶיךָ בְּאַרְצְךָ אֲשֶׁר ה' אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ לֹא תְאַמֵּץ אֶת-לְבָבְךָ וְלֹא תִקְפֹּץ אֶת-יָדְךָ מֵאָחִיךָ הָאֶבְיוֹן: כִּי-פָתֹחַ תִּפְתַּח אֶת-יָדְךָ לוֹ, וְהַעֲבֵט תַּעֲבִיטֶנּוּ דֵּי מַחְסֹרוֹ אֲשֶׁר יֶחְסַר לוֹ: הִשָּׁמֶר לְךָ פֶּן-יִהְיֶה דָבָר עִם-לְבָבְךָ בְלִיַּעַל לֵאמֹר קָרְבָה שְׁנַת-הַשֶּׁבַע שְׁנַת הַשְּׁמִטָּה, וְרָעָה עֵינְךָ בְּאָחִיךָ הָאֶבְיוֹן, וְלֹא תִתֵּן לוֹ; וְקָרָא עָלֶיךָ אֶל-ה' וְהָיָה בְךָ חֵטְא: נָתוֹן תִּתֵּן לוֹ, וְלֹא-יֵרַע לְבָבְךָ בְּתִתְּךָ לוֹ, כִּי בִּגְלַל הַדָּבָר הַזֶּה יְבָרֶכְךָ ה' אֱלֹהֶיךָ בְּכָל-מַעֲשֶׂךָ, וּבְכֹל מִשְׁלַח יָדֶךָ: כִּי לֹא-יֶחְדַּל אֶבְיוֹן מִקֶּרֶב הָאָרֶץ; עַל-כֵּן אָנֹכִי מְצַוְּךָ לֵאמֹר פָּתֹחַ תִּפְתַּח אֶת-יָדְךָ לְאָחִיךָ לַעֲנִיֶּךָ וּלְאֶבְיֹנְךָ בְּאַרְצֶךָ"

אין לכסף ערך אם לא משתמשים בו!

ברכה שפע והצלחה

סיפורים מדהימים שמלמדים אותנו איך זוכים לישועות!!

תוציאו מהלקסיקון את המילה "יאוש"!

https://www.youtube.com/watch?v=LJnVY19e7uk

למי כדאי לתרום וממי כדאי להיזהר

https://www.youtube.com/watch?v=KbBLx5erJHY

שמע ישראל

https://www.youtube.com/watch?v=ramDbicIawc

העולם הוא רק תחנה זמנית! אל תפסיד את היקר מכל!

יְהִי שֵׁם ה' מְבֹרָךְ, מֵעַתָּה וְעַד־עוֹלָם        דְּרָכֶיהָ דַרְכֵי נֹעַם וְכָל נְתִיבוֹתֶיהָ שָׁלוֹם

סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורדפהו                  "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ"

ה' אוהב אותך 

אם ביקשתי עזרה כנראה שיש לזה סיבה..

בבקשה אנשים טובים תעזרו לי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שונים דומים (נכים)
בחר
בחר