פרויקט מגבשים דעה

שלום חברים,
הבחירות בפתח וזה הזמן שבו אנו חייבים לעשות ולפעול על מנת להבטיח שנבחרי הציבור שיבחרו יתחייבו בעשיה לטובת הציבור שלנו כחלק מהפעילות בכנסת.

חשוב להבין כי עשייה לטובת הציבור שלנו תלויה בהצבעה הפרטנית במליאת בכנסת של כל אחד מחברי הכנסת וזו תלויה בדעתו הפרטית. הסיכוי לשינוי תלוי בהרמת ידיים במליאה לתמיכה או דחייה של הצעות חוק.

מאסנו "בנכי המחמד" שמצורפים למפלגות השונות שמספרים לנו כל בחירות שיקדמו ויסייעו לציבור שלנו ויפתרו את המצוקות שאנו חווים ובתכלס לא קרה כלום.

ארגון הפעולה של הנכים בחר לפתוח בפרויקט לטובת הציבור "מגבשים דעה" שמו. במהלכו יפיץ, החל מהשבוע הבא, סידרה של תכתובת תופנה על ידי קבוצה נרחבת של פונים ותמוען לכל אחד מחברי הכנסת והממשלה המכהנים והמועמדים (בהמשך).

בתכתובת כל אחד מהם ידרוש להשיב תשובה ברורה, עניינית ומחייבת באשר לתמיכתו או אי תמיכתו בכל נושא ונושא שמעיק ומכביד על הציבור שלנו.

אנו מעוניינים שכל פניה בנושא מסוים תופנה על ידי לפחות 100 חברים.

לאחר איסוף התשובות מאותם שיבחרו להתנדב לפרויקט אנו נפרסם את התוצאות של הפרויקט. נפרסם תשובות נבחרות שנקבל, נציג מידע מרוכז באשר לתשובות וחיתוכי מידע שונים באשר לתמיכה בדרישות שנציג, נפרסם מידע על מידת ההיענות של נבחרי הציבור לפניות שלנו. נפרסם גם את רשימת אותם שלא הגיבו לפניות.


תשובתם והתייחסותם של המועמדים בנושאים השונים תעזור לכול אחד ואחד מאיתנו לגבש את עמדתו האישית לגבי נציג הציבור המועדף עליו ואת תמיכתו במפלגה המועדפת עליו, את מידת תמיכתה בציבור שלנו ועמדתה בנושאים השונים, המידע יעזור לכולנו לגבש דעה והעדפה לקראת הבחירות הקרובות. כמו גם ישמש בהמשך כדי לקדם פעילות בעתיד.

הארגון פתח דוא"ל אלקטרוני אליו יכולים לפנות חברים שרוצים להתנדב ולקחת חלק בהפצת התכתובת ובניסוחם.

להתנדבות וחבירה לצוות הניסוח edit@nachim.info
להתנדבות וחבירה לצוות ההפצה dis@nachim.info

נשמח להיענות שלכם לקידום הפרויקט ונשמח לדווח לכם על התקדמותו.

קובי כהן


מנהל פורום שונים דומים (נכים)

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שונים דומים (נכים)