חדש בפורום דומים שונים

איך לפנות בבקשה לכיסא גלגלים? מעוניין לפתוח בהליך לרכישת רכב, מה עושים?  הגעתי לגיל גבורות מה קורה עם הקצבאות שלי? לא אישרו לי את הנכות בועדה רפואית מה עושים הלאה? יש לי ילד נכה מתי אפשר להגיש תביעה לסיוע?  מהם פתרונות הדיור שמתאימים לי?  קיבלתי סל שיקום?  הפנו אותי לתעסוקה נתמכת, מה זה? אני לפני ועדה רפואית ויש לי שאלות...? השכן עושה בעיות עם אישור ההנגשה? הגישה שלכם חסומה בגלל בעית נגישות? 

יש לכם בעיה ואתם לא בטוחים באשר לתשובה?

מהיום ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות בפורום.

צוות התמיכה של ארגון הפעולה של הנכים ואנוכי נשתדל לתת לכם מענה לכל שאלה.

קובי כהן

מנהל פורום שונים דומים (נכים)

מנהל הפורום
250+

בוקר טוב וכל הכבוד על היוזמה..

לאחרונה אני מתהלכת עם הליכון ויש פעמים שאני זקוקה אף לכיסא גלגלים, אני סובלת מפיברומאלגיה ובלי קשר לפיברו' יש לי 100% נכות ו- 50% שר"מ. כמובן שביטוח לאומי דואג לטרטר אותי בכל הגשת תביעה מחדש.

לא אושר לי לקבל גמלת ניידות וכמובן שגם תו חניה לא אישרו לי. לגבי בעיות אלו הנושא נמצא כבר בבית הדין לעבודה דרך סיוע שאני מקבלת מהלישכה לסיוע משפטי.

הבעיה שאני נתקלת בה לצערי היא הנגישות לנכים בכל עיר, בכל מקום ומקום, לפעמים אני מתביישת לצאת עם ההליכון רק בגלל שאין לי דרכים נוחים להליכה.

במוסדות רבים אין לי דרך להגיע אליהם מאחר ואין להם מעלית ויש רק מדרגות, אני זקוקה בדחיפות לדרך גישה נוחה ומתאימה לפחות בכניסה שלי, אני לא יכולה לעבור עם ההליכון וכשהייתי בכיסא הגלגלים לא היתה לי אפשרות לרדת איתו בצורה נוחה. אני לא רוצה להיות מוגבלת בזה שאבקש כל פעם שמישהו יעזור לי אני רוצה להסתדר לבד!!! מספיקה התחושה הלא נעימה שאני נמצאת בה.

אשמח אם תעזרו לי ותעדכנו אם מישהו יכול לעזור.

בתודה

בת-לי 

050-7903936

בת לי

צוות התמיכה יחזור אלייך בנושא טלפונית

יום נפלא

קובי כהן

מנהל פורום שונים דומים (נכים)

מנהל הפורום
250+

קובי צהרים טובים,

אני מאוד מודה לך על ההענות המהירה שנתת לי, על התשובות העינייניות על הידע שהפגנת בכל עניין ועניין ששאלתי עליו.

ובמיוחד על הרצון להמשיך ולעזור.

תודה

בת-לי

בס"ד

עם יד על הלב,

כולנו כאחד, מי יותר מי פחות, חווינו וחווים את תוצאות קריסת מטחנת הצדק, וככל שהדבר נוגע לענייננו , לזכותנו לאורח חיים ושוויון ככל האדם, לא די בכך שאין מגמה מדינית לקדם את זכויותנו עליהם התחייבה ממשלת ישראל באשרורה את חוק הזכויות, אלא בחדרי חדרים מתדיינים קובעי המדיניות איך להרע לנו , לנגוס ולגרוע מזכויות הדלות עליהם נלחמנו.

בימים אלו ממש אנו נדרשים לעמוד בפרץ ולהשקיע כל שניתן לעצור את מחול השדים המטורף והבלתי נתפס. 

לא נחדול מכל עשייה מתוך רצון והכרה אמיתית בחובתנו המוסרית להטיב עם כלל אחנו  הנכים , ילדים ובוגרים כאחד, וכנידרש למאבק בדרך זו או אחרת, נצא כולנו יחד למען הצלחתנו, הצלחת כולנו.

קובי, יישר כח על כל עשייתך רבת השנים למען ציבור הנכים באהבה וללא תמורה. 

בהערכה וברכת הצלחה שלוחה.

ירון לוי.

שבוע טוב

אני מחפש עמותה או ארגון איפה נכה יכול לעזור לנכים אחרים, כרגע אני לא עובד וקשה לי מאוד להיות בבית ללא תעסוקה. אני בתוכנית "שיקום" של ביטוח לאומי לחיפוש עבודה אבל כרגע לא "מצאנו" כלום. אני לקוי ריאה (בדרגה נמוכה מאוד) ויכול להתנדב בבאר שבע פעם או פעמיים בשבוע, אולי יש מישהו שיכול לעזור לי בזה.

תודה רבה

ראול

שלום קובי, הגשתי בקשה לכסא גלגלים ממונע ציוד למקלחת ושירותים והחלפת כסא גלגלים ידני שיצא מכלל שימוש, הבקשה ניתמכה בהמלצת אורטופד מוסמך,אורטופד ומיסמכים רפואיים המעידים שאיני יכול להניע את כסא הגלגלים הידני עקב בעיות בידיים, לצערי קיבלתי הודעה טלפונית שבקשתי נידחתה, מה הם האפשרויות הקיימות ?

תודה

emo_63.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שונים דומים (נכים)
בחר
בחר