אני נכה 100% רפואי 82% אני עובד היום מותר להרויח 2077 שקל ?

אני נכה 100% רפואי 82% אני עובד היום מותר להרויח 2077 שקל שהם 25% מהשכר הממוצע לשנה זו ולפי הסידור הישן הקצבה לא תיפגע במאומה או -1640 25% משכר הממוצע בלי שיפגעו בקיצבה .
בבקשה תודה

עד לשכר המינימום המדינה דואגת שלא תרוויחי יותר כסף כי אז תצטרכי לחיות יותר טוב כמה שזה ציני ככה זה נכון

בברכה,
פרסום ברשת האינטרנט זו המומחיות שלנו
כתיבת תוכן, כתיבת מאמרים, קידום אתרים

א-ג-ב

בקשר לפגיעה בקצבה היא לא נפגעת אם את לא מרוויחה סכומי עתק שהם על בסיס קבוע אם יש חריגה לא יקרה שום דבר אם זה על בסיס קבוע אז הם יעלו על זה, תשאלי אותי אני חושב שביטוח לאומי הוא אחד הארגונים החצופים שמשחקים בכסף של כולנו, אם נכה מרוויח עד לסכום של 6000 שקל אז צריך לעשות לו השוואות ולא לסכום המוזנח הזה של 4,300 שח שגם ככה אנשים לא שורדים את החודש מדינת ישראל והעריצים שבשלטון

בברכה,

על מנת לא יהיה שינוי ברמת כושר העבודה שלך עליך להשתכר עד ל 21% מהשכר הממוצע (זה שנקבע על ידי הביטוח לאומי)  ולכן התקרה היא 1810 ש"ח

קובי כהן

מנהל פורום שונים דומים (נכים)

מנהל הפורום
250+

הביטוח לאומי-או המוסד לאסון לאומי הוא לא חצוף הוא נוכל-צריך להעמיד דברים על דיוקם-לא יודע אם מישהוא קרא את הכתבות בידיעות סופ"ש על "המוסד לקיפוח לאומי"

emo_63.png

לינורדיו לגמרי קטסטרופה קובי כתב גם עד 21% מה שהם עושים לנכים זה עוול לאומי בנאדם צריך להשתכר מ 4300 שח במידה והוא עובד או מנסה לשקם את חייו כיצד יעשה זאת אם יוקר המחיה בארץ אינו מאפשר לו מצב לא פשוט בכלל

בברכה,

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שונים דומים (נכים)
בחר
בחר