בית קסלר

גזענות בבית אנושי! בית אנושי הוא זה שמשמש כיפת השוויון, שתחתה מאוחדים כולם ללא הפליה בין הדתות. כשבאותו בית אנושי נעלם האמון ובמקומו מתעוררת הגזענות, הבית מאבד את ערכו והופך לג'ונגל בו החיות טורפות זו את זו אט אט. ישנן שתי דרכים לגזענות, האחת, דרך גלויה שבה האדם אומר לך בפירוש שהוא שונא אותך מכיוון שאתה מדת אחרת, ובדרך השנייה הגזעני הופך לנחש שזוחל ועוקץ פתאום. בית קסלר מעון אילן לנכים, ככל הנראה מאמץ את הדרך השנייה של הגזענות הערמומית. אכן במעון ישנה גזענות גלויה שפוגעת בעיקר באכלוסיה הערבית, ומנהל המעון יודע או לפחות מרגיש זו, אך מתעלם. המנהל הוציא חוק המחייב את כל דיירי ועובדי הבית לדבר אך ורק בשפה העברית , משום שהוא שונא ערבים. הייתי רוצה לחתום מטה, אך מנהל המעון יתנקם בי.

לא חוקי

אני לא חושבת שבמדינת ישראל יש חוק שמונע או אוסר על אנשים במוסד ציבורי לדבר בשפה זרה או השפה שהם יודעים , החוק נותן חופש ביטוי וחופש דיבור , בתנאי לכבד את האחרים למה המנהל שלך לא עושה את זה בכתב ? ולמה לא תולה מודעה שמודיעה על איסור הדיבור בשפה חוץ מהעברית , . כי הוא יודע שזה לא חוקי , וזה עבירה על חוק ! אפילו אם זה מוסד ציבורי בהסטורייה אנחנו יודעים שדבר כזה היה רק בדרום אפריקה לפני 30 שנה !!

לפי החוק, נאסר על מטפל במעון לנכים לצור קשר אינטימי עם דיירת נכה, ולמרות זאת,
במעון בית קסלר, המטפלים יוצרים קשר אינטימי עם המטופלות, תחת אפו של המנהל.

אני נכה מוסלמי שמתגורר בבית קסלר מזה 12 שנה.

התפלאתי מאד כשקראתי את המודעה המתארת גזענות בבית קסלר.

למען האמת, אין גזענות בבית קסלר, להיפך.

הנהלת המעון והצוות הגונים כלפיי כערבי, ואני מקבל את אותן זכויות

שמקבל דייר יהודי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שונים דומים (נכים)
בחר
בחר