רקוויאם לפורום זכויות ומגבלות (נכים) באתר תפוז.

לפני כשבוע חסמו את כתיבתי בפורום זכויות ומגבלות (נכים) בתפוז לחצי שנה!!!! על שום מה??? על שום שבחרתי לכתוב תשובה אמיתית וכנה לגולש ששאל על האבחנה באספקת אביזרי שיקום לנכים קטועים. בתגובתי כתבתי: "בג"צ החליט (בעזרתו של חיים) ונתן למדינה גושפנקא מלאה ליצור אבחנה בין נכה לנכה!!!" לדעתם של מנהלי האתר ומנהלי הפורום היה בהודעה משום אמירה פוגענית (?!) אלא שלצערי, הבנתי ועמדתי מדובר במידע ממש שיש בו חשיבות ולאותו נכה פונה שמצוי במצוקה וכעס. מצאתי לנכון לכתוב תשובה זו ולאותו גולש ומתוך אמפטיה אמיתית שגם אני כמותו חש מרירות. על כך שאכן כן (ואלו העובדות ממש) נשיאת בית המשפט העליון כבוד השופטת ביניש דחתה עיון מחדש בעתירה (דנג"ץ 7395/08) שהגישה עמותת קר"ן (שחיים עומד בראשה כיו"ר...) ואחרים וקבעה שהמדינה יכולה ליצור אבחנה ברמת האבזור בין נכים, כשהיא נותנת גושפנקא להעדפה הניתנת לנכי צה"ל כהעדפתה. מבלי לפגוע בזכויות, את דעתי על הגשת הבג"ץ וניסוחו כבר הבעתי דעתי בעבר (וגם נחסמתי שם) ....כתיבתי שדנה בדעתי על פעילות זו (דעה לגיטימית לגמרי כנכה קטוע שדעתו בנושא רלוונטית) אינה רצויה בפורום הפרטי שמנהלים היו"ר של אותה עמותה וחבריו. לדעתי מדובר במדיניות של סתימת פיות וחסימת דעות שאינה לגיטימיות ואני אחרון הרוטנים... כבר מזמן יצא שמה למרחוק.... בחרתי להודות מעל דפי פורום זה לאתר תפוז ולמנהלי פורום זכויות ומוגבלות (נכים) על תשובתם ועל בחירתם הנבונה להרחיק אותי מכתיבה בפורום זה. מכל הלב ..... אני שמח שזו החלטתכם. שמח בעיקר משום שחסכתם ממני את הצורך להתלבט באם לשמור על קשר עם אתר תפוז אותו ראיתי כבית במשך תקופה ארוכה ועם הפורום הנ"ל בפרט. אותם שבמשך תקופה ארוכה בחרו להתנכל לי באופן מפגיע, חסמו הודעות שכתבתי, דחקו אחרות לעמודים אחוריים ושרשרו את החשובות שבהם לשרשורים לא רלוונטיים. סוף סוף ובשמחה השתחררתי מפורום ואתר שאינו תורם במאומה לקידום נכים ומאבקם ובכך פוגע בהם וברמה הכי עמוקה שאפשר, למקום בו יש אור ועתיד. הסתלקתי ממקום שהפך ממקום בו ניתן היה להביע דעות באופן חופשי ודמוקרטי וניתן היה לקדם בו את המאבק האזרחי שלנו הנכים לזכויות ולשוויון, לדיקטטורה מכוערת ופוגענית המנוהלת על ידי חונטה ומקיימת מדניות שלא מביישת מדינות הכי שפלות שבמדינות ובעזרת ניתר הודעות, מחיקת הודעות, וחסימת גולשים ותקנונים על גבי תקנונים. אני שפעיל ברמה הלאומית ומצוי בכנסת ובמשרדי הממשלה כשליח שלכם ולמען זכויותיכם ועתידכם ונמצא במעגל הראשון של הנכים שנאבקים למען זכויותיהם, שמח שהיום אני מצוי באור ובפורום החדש הזה כדי לעזור ולסייע לכם, לקרוא את שאלותיכם ולתת לכם תשובות אמיתיות וכנות (אפילו לא נעימות לפעמים), להביא לכם מידע אמיתי ומורחב ובעיקר שמח על ההזדמנות להיות קרוב לרחשי לבכם, לכאבכם ולמצוקותיכם. _______ ברוח החג האור והשמחה.... מקווה שפה בפורום זה ניצור סביבה וקהילה אוהבת, כנה, אכפתית וכשצריך גם נאבקת. חג שמח ושנה טובה קובי.

קובי כהן

מנהל פורום שונים דומים (נכים)

מנהל הפורום
250+

עזוב אותם

בס"ד קודם כל ברכות לפורום תתרכז במה שיש לך כאן עזוב אותם ותפסיק להתעצבן זה לא טוב לבריאות שלך ממילא והם לא שווים ת'עצבים שלך תתרכז תבנה פה,, ותעזוב את שם,, הסבלנות משתלמת האם לא שמת לב אפילו אנו כארגון הפסקנו לגמרי להיכנסס לשם אין לנו עניין רבים מנכים נכנסים אלינו קובי תבנה את תכנס לישן תמשיך אתה צודק ובלבד שבינינו לא תביא את החוקים ששם לפה ברכות מקרב לב ובכנות מלאה ד"ש בבית ובריאות לכולם שנה טובה לכל החברים שגולשים כאן

הערכה

קובי שנה טובה, קראתי את מכתבך,למרות שאני חדשה נעימה לי התחושה שאתה כמנהל פורום בוחר לומר את האמת ולהשיב בכנות .הידע,הניסיון,והפעילות הענפה והרצון לעזור ולתרום לאוכלוסיית הנכים ראוייה להערכה.אני חושבת לעיתים "חוסמים אותנו" לא ממקום של רוע,אלה ממקום שלא יכולים להתמודד עם היכולת להיות כנים.ואף להתמודד עם ידע ונסיון כשלך.בנוסף אני חושבת שאתה כמנהל פורום יש לך במה גדולה לתת לנו מנסיונך,ולעזור לנו ולעוד הרבה שקוראים סמויים.וכל מי שרוצה לקבל מכל הרצון לתת שלך ימצא אותך כאן .בברכת שנה טובה יעל

"אנשים קטנים" באתר תפוז

הידע שלך "מאיים" תפוז הפסידו! וואלה המרווחים! יש להעביר את שכתבת לקהילת הגולשים בתפוז! ישר כח!

עזוב אותם

בס"ד קודם כל ברכות לפורום תתרכז במה שיש לך כאן עזוב אותם ותפסיק להתעצבן זה לא טוב לבריאות שלך ממילא והם לא שווים ת'עצבים שלך תתרכז תבנה פה,, ותעזוב את שם,, הסבלנות משתלמת האם לא שמת לב אפילו אנו כארגון הפסקנו לגמרי להיכנסס לשם אין לנו עניין רבים מנכים נכנסים אלינו קובי תבנה את תכנס לישן תמשיך אתה צודק ובלבד שבינינו לא תביא את החוקים ששם לפה ברכות מקרב לב ובכנות מלאה ד"ש בבית ובריאות לכולם שנה טובה לכל החברים שגולשים כאן

ברור....

למנהלי הפורום פה אין יכולת לחסום גולשים!!!!! וואלה כמדיניות קבעו שזה לא דמוקראטי לחסום גולשים ולכן חסימה נעשית ועל ידי ההנהלה במיקרים קיצוניים ביותר! התקנון פשוט וברור ואני האחרון שיפגע באנשים. את תפוז עזבתי.... רק ששמרתי לעצמי את זכות המילה האחרונה...ואותה קראת אני מניח. חג שמח לכל המשפחה קובי

קובי כהן

מנהל הפורום
250+

הערכה

קובי שנה טובה, קראתי את מכתבך,למרות שאני חדשה נעימה לי התחושה שאתה כמנהל פורום בוחר לומר את האמת ולהשיב בכנות .הידע,הניסיון,והפעילות הענפה והרצון לעזור ולתרום לאוכלוסיית הנכים ראוייה להערכה.אני חושבת לעיתים "חוסמים אותנו" לא ממקום של רוע,אלה ממקום שלא יכולים להתמודד עם היכולת להיות כנים.ואף להתמודד עם ידע ונסיון כשלך.בנוסף אני חושבת שאתה כמנהל פורום יש לך במה גדולה לתת לנו מנסיונך,ולעזור לנו ולעוד הרבה שקוראים סמויים.וכל מי שרוצה לקבל מכל הרצון לתת שלך ימצא אותך כאן .בברכת שנה טובה יעל

תודה

על העדוד ועל הדברים הנפלאים שכתבת חג שמח קובי

קובי כהן

מנהל הפורום
250+

לפני כשבוע חסמו את כתיבתי בפורום זכויות ומגבלות (נכים) בתפוז לחצי שנה!!!! על שום מה??? על שום שבחרתי לכתוב תשובה אמיתית וכנה לגולש ששאל על האבחנה באספקת אביזרי שיקום לנכים קטועים. בתגובתי כתבתי: "בג"צ החליט (בעזרתו של חיים) ונתן למדינה גושפנקא מלאה ליצור אבחנה בין נכה לנכה!!!" לדעתם של מנהלי האתר ומנהלי הפורום היה בהודעה משום אמירה פוגענית (?!) אלא שלצערי, הבנתי ועמדתי מדובר במידע ממש שיש בו חשיבות ולאותו נכה פונה שמצוי במצוקה וכעס. מצאתי לנכון לכתוב תשובה זו ולאותו גולש ומתוך אמפטיה אמיתית שגם אני כמותו חש מרירות. על כך שאכן כן (ואלו העובדות ממש) נשיאת בית המשפט העליון כבוד השופטת ביניש דחתה עיון מחדש בעתירה (דנג"ץ 7395/08) שהגישה עמותת קר"ן (שחיים עומד בראשה כיו"ר...) ואחרים וקבעה שהמדינה יכולה ליצור אבחנה ברמת האבזור בין נכים, כשהיא נותנת גושפנקא להעדפה הניתנת לנכי צה"ל כהעדפתה. מבלי לפגוע בזכויות, את דעתי על הגשת הבג"ץ וניסוחו כבר הבעתי דעתי בעבר (וגם נחסמתי שם) ....כתיבתי שדנה בדעתי על פעילות זו (דעה לגיטימית לגמרי כנכה קטוע שדעתו בנושא רלוונטית) אינה רצויה בפורום הפרטי שמנהלים היו"ר של אותה עמותה וחבריו. לדעתי מדובר במדיניות של סתימת פיות וחסימת דעות שאינה לגיטימיות ואני אחרון הרוטנים... כבר מזמן יצא שמה למרחוק.... בחרתי להודות מעל דפי פורום זה לאתר תפוז ולמנהלי פורום זכויות ומוגבלות (נכים) על תשובתם ועל בחירתם הנבונה להרחיק אותי מכתיבה בפורום זה. מכל הלב ..... אני שמח שזו החלטתכם. שמח בעיקר משום שחסכתם ממני את הצורך להתלבט באם לשמור על קשר עם אתר תפוז אותו ראיתי כבית במשך תקופה ארוכה ועם הפורום הנ"ל בפרט. אותם שבמשך תקופה ארוכה בחרו להתנכל לי באופן מפגיע, חסמו הודעות שכתבתי, דחקו אחרות לעמודים אחוריים ושרשרו את החשובות שבהם לשרשורים לא רלוונטיים. סוף סוף ובשמחה השתחררתי מפורום ואתר שאינו תורם במאומה לקידום נכים ומאבקם ובכך פוגע בהם וברמה הכי עמוקה שאפשר, למקום בו יש אור ועתיד. הסתלקתי ממקום שהפך ממקום בו ניתן היה להביע דעות באופן חופשי ודמוקרטי וניתן היה לקדם בו את המאבק האזרחי שלנו הנכים לזכויות ולשוויון, לדיקטטורה מכוערת ופוגענית המנוהלת על ידי חונטה ומקיימת מדניות שלא מביישת מדינות הכי שפלות שבמדינות ובעזרת ניתר הודעות, מחיקת הודעות, וחסימת גולשים ותקנונים על גבי תקנונים. אני שפעיל ברמה הלאומית ומצוי בכנסת ובמשרדי הממשלה כשליח שלכם ולמען זכויותיכם ועתידכם ונמצא במעגל הראשון של הנכים שנאבקים למען זכויותיהם, שמח שהיום אני מצוי באור ובפורום החדש הזה כדי לעזור ולסייע לכם, לקרוא את שאלותיכם ולתת לכם תשובות אמיתיות וכנות (אפילו לא נעימות לפעמים), להביא לכם מידע אמיתי ומורחב ובעיקר שמח על ההזדמנות להיות קרוב לרחשי לבכם, לכאבכם ולמצוקותיכם. _______ ברוח החג האור והשמחה.... מקווה שפה בפורום זה ניצור סביבה וקהילה אוהבת, כנה, אכפתית וכשצריך גם נאבקת. חג שמח ושנה טובה קובי.

בפורום אחר נכתבו לעומתי הדברים הבאים להלן הדברים ותגובתי

גולש בשם איציק ג. כתב בפורום מטה המאבק תקדים משפטי בבית המשפט העליון כותב לנו אחד הגולשים:" בג"צ החליט (בעזרתו של חיים)...." לי לא ברור האם כך נכתב בכדי ליידע אותנו על כך ששופטי בג"צ נעזרים בפסיקתם, בדברי העם. או אולי הדברים נאמרו בכדי לפגוע ולהקניט. לגיטמי להביע דעות נון קונפורמיסטיות, אבל ניתן לעשות זאת מבלי להכות "מתחת לחגורה". מבורכים פעילים למען זכויות נכים,אך מן הראוי שידם לא תהייה קלה על המקלדת בפיזור ארס בפורומים הרבה בריאות ושנה טוב איציק ______________________________________________________ הנה תגובתי על הדברים איציק שופטי הבג"צ שנדרשו לסוגיה זו בעקבות עתירה. את העתירה הגישה עמותת קר"ן (שמר חיים היו"ר שלה) ואחרים.... מר חיים הוא שבחר לפעול על מנת שהעתירה תוגש ... אלמלא העתירה לא היתה ההחלטה. היום שיש החלטה, יש עימה מחיר ואותו אנו הקטועים נאלצים לשלם! החלטה קובעת שלמדינה שיש זכות להעדיף איזו אוכלוסיה שהיא רוצה ולספק איזה תותבות שהיא רוצה כי לדעת הבג"צ זה חוקי (ומוסרי) ליצור אבחנה בין קטוע לקטוע. לא שמר חיים פסק את פסק הדין כי עשתה זאת כבוד השופטת ביניש אלא שמר חיים הוא זה שהביא את הנושא בפניה. הביקורת היא על מעשה זה! אולי "אחד הגולשים כדבריך" בעל דעות "נון קונפורמיסטיות" לטעמך האישי ואולי ידו קלה על המקלדת (מה שלא נכון בעליל לטעמו האישי) מה שחמור היא קלות הדעת שבה נבחר ללכת ולהביא את הנושא הזה לבג"צ. ופה לכותב "הקל על המקלדת" יש ביקורת ואפילו ביקורת נוקבת. נכון מדובר בביקורת שלא נוח למר חיים להתמודד איתה מפאת אלף סיבות שונות... וביקורת היא לעולם לא "מתחת לחגורה", כמו שכתבת, אלא מעל לחגורה והרבה מעל לה, שאולי תעבור את מחסום האגו ותגיע למרומי הקודקוד למען ילמד ממנה לקח. יש כאלו המחפשים בביקורת לנגח.... ויש כאלה המעבירים ביקורת על מנת שילמדו ממנה לפעם הבאה."הקל על המקלדת" לא חפץ בשום תפקיד אצל אותה עמותה וגם לא חבר בה וכל כתיבתו באה ממקום אחר. נכון שמר חיים חבר שלך ויצאת להגנתו, אלא שאינך קטוע ועם כל הכבוד השלכות הבג"צ לא נוגעות לך ישירות. לעומת זאת יש אחרים שההשלכות של הבג"צ נוגעות להם ישירות והם נאלצים לשלם את מחיר בינהם אנוכי "הקל על המקלדת". בגלל הבג"צ יאלץ "אחד הגולשים" וגם זה "שקל על המקלדת" להשקיע שנים של מאמץ ובכנסת כדי לשכנע את מי שצריך לשכנע שגם "לנכים כלליים מגיע לחיות ולהלך והכי טוב שאפשר" וש - "הכנסת יכולה להעניק להם יותר!!!" לצערם ידרש מהם הרבה מאוד זמן כדי להשכיח (אם בכלל) את ההחלטה האומללה. לצער רבים ולצערו האישי של כל קטוע החלטת הבג"צ שמשאירה את הקטועים במצב בו ימשיכו להלך בתותבות מסוג ז´ וללא תותבות רחצה וספורט ובלי קידום טכנולוגי.... ימשך אם אתם שואלים למה קלות דעת ..... הרעיון לגשת לבג"ץ שכזה אינו חדש ...כבר בשנת 2005 עת ששימשתי כדובר עמותת קר"ן ופעלתי יד ביד עם מר חיים עלה בדעתו להגיש בג"צ שכזה.... אלא שאז, הצלחתי להניע אותו מלעשות זאת ומתוך נימוק פשוט. אמרתי לו: "חיים זה לא ילך, אין סיכוי שבג"צ כזה יתקבל ואם יוגש בג"צ כזה הוא יגרום יותר נזק מתועלת" ולמה אמרתי את הדברים בזמנו? מתוך היותי מודע להחלטות קודמות של הבג"צ בעתירות שהוגשו ומטעם גורמים שונים (כמו נכי תאונות עבודה) שביקשו לעצמם השוואת תנאים תוך שהם מנסים להכליל פנימה את נכי צה"ל - למדתי כי ניסיונות שכאלו דינם להיכשל. אף שופט שפוי במדינת ישראל לא ינסה לשנות ולפגוע וכחוט השערה בנכי צה"ל זכויותיהם ותנאיהם. השוואת תנאים פרושה: שיש מי שמצבו ישופר ויש מי שמצבו יורע מאחר ובמשוואה זו של אביזרי שיקום ברור שלצורך יצירת שוויון צריך להגיע לממוצע ונדרש להוריד ממצבם של נכי צה"ל- כך שמראש הרעיון נידון לכישלון..... מר חיים ידע כל זאת, כי הדברים נאמרו לו על ידי באופן מפורש ..... אכן מבורכים הפעילים למען זכויות נכים ומר חיים בתוכם, אך מן הראוי שידם לא תהייה קלה על תביעות הבג"צ... ואוזניהם וליבם קשובים לרחשי אחרים. "הקל על המקלדת" לא מצפה שתגלה מידה של הבנה ואמפטיה , אלא מצפה שתגלה הבנה לכלל ציבור הקטועים באשר הם. הסתרת הדברים ודברי הביקורת, זו שנכתבה, מונעת מהם מלהימנע מלשוב ולעשות את אותה טעות שכבר נעשתה. זכותו של כל קטוע לדעת מה נפסק בבג"צ ובגלל מה ולמה הוא מופלה. "הקל על המקלדת" בניגוד לכמה אחרים מאמין בשקיפות כשכתב את שכתב והביא את המידע המלא והאמיתי והעובדות לאשורם, כשהוא עושה זאת למען הציבור - כדי שילמד לקח. מטרה זו וזו בלבד עמדה למולו כשכתב את שכתב. אלא שיש מי שמעדיף להשתיק את הביקורת ולחסום אחרים מלספר אותה בפורום שלו ...שיבושם לו! לטעמי האישי מדובר התנהגות שיאה לבת יענה שמעדיפה להטמין ראשה בחול ולא לראות את האמת מולה ובעיקר מסרבת ללמוד ממנה לקח. ישנם שכל עיסוקם לחפש ומתחת לכרית סיבות לשנאה ולמלחמות... (אותם שלא היו בכתיבתי) וישנם שמבינים ויודעים לחזות רחשי לב של שופטי הבג"צ ...... ומחפשים כל דרך כדי ללמוד מטעויות ולשפר עמדות למאבק הבא. לכולם (גם לך וגם למר חיים) וגם לכל שאר החברים אני מאחל שנה טובה ומוצלחת.

קובי כהן

מנהל הפורום
250+

ברור....

למנהלי הפורום פה אין יכולת לחסום גולשים!!!!! וואלה כמדיניות קבעו שזה לא דמוקראטי לחסום גולשים ולכן חסימה נעשית ועל ידי ההנהלה במיקרים קיצוניים ביותר! התקנון פשוט וברור ואני האחרון שיפגע באנשים. את תפוז עזבתי.... רק ששמרתי לעצמי את זכות המילה האחרונה...ואותה קראת אני מניח. חג שמח לכל המשפחה קובי

כל הכבוד לך קובי

ולמרות שאתם חושבים שאני עובדת בביטוח לאומי חחחח ואני לא :( אני אומרת לך - ישר כוח! בארצנו הקטנטונת על כל ארגון קמים עוד שניים ובמקום לפרגן מקנטרים. עזוב אותך מהשטויות. אתה מביא הרבה מידע כאן. מרוכז. מסודר. יש לך המון ידע. רגע רגע קובי, אולי אתה בעצם עובד בביטוח לאומי?!?! שבוע טוב ושנה טובה לכולם

מצחיקולה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לפי מספר הפעמים שנאלצתי להפגין למחות ולבקר במוסד הזה כדי להשתתף בפעילות מקדמת נכים זו או אחרת נראה לי ששבסוף באמת יחשבו העובדים שם שאני עובד שם..... אהבתי

קובי כהן

מנהל הפורום
250+

גם אותי חסמו - מישהו מנסה לייפה את הדברים

האתר שם לא מהימן ואני הפסקתי להכנס לשם, אם אי אפשר להביע ולהתבטא..... חשוד מאוד

ברור....

גמר חתימה טובה לכולם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שונים דומים (נכים)
בחר
בחר