נכה דורש החזר כספי על הרגל התותבת

באופן מפתיע, ובניגוד למקרים דומים בעבר, שירותי בריאות כללית דחו את בקשתו של תושב האזור, מיכאל בניש לרגל תותבת חדשה מיוחדת לשחייה. מהקופה נמסר בתגובה: איננו מחויבים לאשר לו תותבת רחצה למרות שאושרה לו בעבר לכתבה חזי דרקסלר, איתמר פליישמן MYNET כל הזכויות שמורות

קובי כהן

מנהל פורום שונים דומים (נכים)

מנהל הפורום
250+

החזר על תותבות

למען האמת לא ידעתי שיש אפשרות לקבל החזר לתותבות... אני לא מקבלת החזר אגורה אחת לתותבת לרגל , לא מהרווחה לא מהמל"ל וכמובן לא ממשרד הבריאות. האם זה הגיוני שאני מוציאה מקצבת הנכות שאני מקבלת עבור תותבות וכל שאר אביזרי הנכות שלהם אני נזקקת מאז 1993 שעברתי תאונת דרכים..? גם אילו הייתי מקבלת מליונים פיצויים הכסף היה אוזל ב - 16 השנים שעברו!!! היכן הצדק ???

משהוא אמר שיש צדק....

קובי כהן

מנהל הפורום
250+

כמעט כל הנכים מקבלים החזר

נכים כלליים ונכי עבודה מקבלים החזר ממשרד הבריאות נכי צה"ל ממשרד הביטחון. נכי תאונות דרכים נדרשים לשלפ זאת מכספי הפיצויים אלא!!!! אם נעשה הסדר עם הביטוח הלאומי על חלק מכספי הפיצויים ואז נפתח הנושא לדיון. במקרה שלך את צריכה לפנות למשרד הבריאות וסביר להניח שהם יאשרו זאת!

קובי כהן

מנהל הפורום
250+

נכה דורש החזר כספי על הרגל התותבת

באופן מפתיע, ובניגוד למקרים דומים בעבר, שירותי בריאות כללית דחו את בקשתו של תושב האזור, מיכאל בניש לרגל תותבת חדשה מיוחדת לשחייה. מהקופה נמסר בתגובה: איננו מחויבים לאשר לו תותבת רחצה למרות שאושרה לו בעבר לכתבה חזי דרקסלר, איתמר פליישמן MYNET כל הזכויות שמורות

האם בניש קיבל החזר כספי על הרגל התותבת?

מזכירים לכם: בשבוע שעבר סיפרנו לכם על מיכאל בניש שהוכר כנכה תאונת עבודה על ידי הביטוח הלאומי לאחר שנפצע בתאונת עבודה בשנת 1994, וכתוצאה מכך נקטעה רגלו השמאלית. לכתבה חזי דרקסלר, איתמר פליישמן MYNET כל הזכויות שמורות

קובי כהן

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שונים דומים (נכים)
בחר
בחר