הציפורנים מתקלפות

לפני שנה בערך, התחיל לי להתקלף הציפורנים. כאילו שכבה אחת כזאת כל הזמן נשברת, לא יודעת איך להסביר. ובאמת שזה מזעזע.
איך שזה התחיל התחלתי למרוח לק מחזק של תפוח, לפי ההוראות. בחודש הראשון באמת שזה עבד, אבל אח"כ כבר לא.
בזמן הבצפר אסור לי לשים לק, אז שמתי רק מחזק.
בחופשים אני שמה לק ולפני שאני שמה לק אני שמה מחזק ואז על זה את הלק עצמו. ואני לא קונה לקים זולים, אני קונה לקים של שיק וגייד ותפוח.
לפני חודש נגמר לי המחזק ולא יוצא לי לקנות אז לפני הלק אני שמה לק שקוף רגיל.
עכשיו הציפורנים שלי לא רק שהן מתקלפות הן גם מתחילות להיות צהובות כאלה.
וזה ממש מזעזע. אני לא מצליחה לסדר אותן, ולא מצליחה לגדל אותן. אני עושה הפסקה מהלקים כרגע,
אבל זה עדיין לא עוזר. אני לא יודעת מה לעשות. אפשר עזרה? בבקשה? :|

אל תחכי, לכי לרופא עור בהקדם.

ל י ט ל

לפי מה שהבנתי ממך את מורחת לקים מדי פעם, מהניסיון שלי זה מה שגורם לשכבות של הציפורן להתפצל וזה בכלל לא משנה איזה סוג לק זה.

מחזקים בד"כ לא עוזרים, מה שאת צריכה זה חומר שיזין את הציפורן. אני ממש אוהבת את הסרום של שיק לטיפוח הציפורן, ניסיתי כמה מוצרים דומים אבל אף אחד לא עזר לי. זה של שיק דיי יקר [סביב ה-50 ש"ח אם אני לא טועה] אבל הוא מחזיק הרבה מאוד זמן [יש לי אותו יותר משנה כבר] והוא באמת עושה עבודה טובה. מורחים את הסרום על ציפורניים חלקות לגמרי בלי לק ובלי מחזק, ונותנים לו להיספג. אני ממליצה להשאיר אותו לפחות רבע שעה לפני שתשטפי אותו. ואם המצב של הציפורניים ממש גרוע מומלץ למרוח אותו ממש לפני השינה ואז יש לו זמן להיספג כמו שצריך. כתבתי עליו פעם פוסט עם קצת יותר הסברים ויש גם תמונה וכאלה.

אגב, לגבי מחזק- אני לא מתה על המחזק של תפוח. הוא חביב, אבל לא מעבר. אני ממש ממליצה על המחזקים של סאלי הנסן, הם מעולים לדעתי. בעיקר המחזק בבקבוק זהב

"מי הזיז את הפצירה שלי?!"- בלור איפור

http://alteregobeautyblog.blogspot.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ,
עבור לפורום:
טיפוח ציפורניים
בחר
בחר