יש לי קושי...

יש לי קושי...

אני בת 50 יש לי קושי לשבת על הריצפה או מיזרן, ביגלל הכאבים בברכיים ובכפות ידיים אני מתבישת ללכת למכון כושר, בעבר ניסיתי אך זה לא הלך, אני רוצה ליתאמן בבית ופוחדת שלא אגרום נזקים נוספים לגופי איך מתגברים על זה? אשמח לתגובתכם, תודה חלי

חלי שלום,

לא ציינת מדוע את סובלת מכאבים בברכיים ובכפות הידיים, ולכן קשה לי להפנות אותך לגורם המתאים. האם את טופלת בעבר ע"י פיזיוטרפיסט לבעיות אלו? במידה ולא, הייתי ממליצה לפנות קודם לקבלת איבחון מתאים. לאחר קבלת האיבחון אוכל להפנות אותך לאדם המתאים. בהצלחה סילבנה

מאמן אישי

שלום שמי תומר ואני בעלים של סטודיו לאימונים אישים יש לנו חדר כושר מקצועי לאימונים אישים חדר טיפולים אלטרנטיבים שכולל דיקור סיני ויפני שיאצו ועוד ובקרוב סטודיו לפילטיס אני חושב שאצלנו תוכלי למצוא את הפתרון להתאמלות בריאה ללא חשש לפציעה עם המגבלות שציינת ומאמין שנוכל לעזור לך כמה שאפשר

תודה תומר..

איך מגיעם אלכם?

תגובה

חלי שלום הפלפון שלי 0544231231 השמח לעזור לך גם טלפונית או בפגישה בגדול אנו נמצאים במרכז ראשלצ יום טוב

מאמן אישי

שלום שמי תומר ואני בעלים של סטודיו לאימונים אישים יש לנו חדר כושר מקצועי לאימונים אישים חדר טיפולים אלטרנטיבים שכולל דיקור סיני ויפני שיאצו ועוד ובקרוב סטודיו לפילטיס אני חושב שאצלנו תוכלי למצוא את הפתרון להתאמלות בריאה ללא חשש לפציעה עם המגבלות שציינת ומאמין שנוכל לעזור לך כמה שאפשר

בהצלחה רבה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פילאטיס
בחר
בחר