כאב שריר או כאב של מפרק

שלום, כאשר אני מתאמנת לעיתים אני חשה כאב בברכי, כיצד אדע אם הכאב הוא שרירי או שמא ישנו לחץ על הברך? תודה

כאב בברך

מולאן שלום, חשוב להבדיל בין תחושה של עבודת שריר באזור הברך לבין תחושה של לחץ או מתח באזור הברך. בדרך כלל עבודת שרירים תתרחש מסביב לברך בשרירי הארבע ראשי ויכולה להידמות לתחושה של "שריפה" או חום באזור השריר. כאשר מופעל לחץ על המפרק בדרך כלל התחושה תהיה בצדדים או "בתוך" הברך ואז אין להמשיך את התנועה שגרמה לכאב. אני ממליצה בחום לבקש מהמדריכ/ה עזרה והדרכה לביצוע נכון של התרגילים. במידה ואין בעייה בברך לא צריכים לחוש כאב במפרק. בהצלחה סילבנה

גם לי היו כאבים בברכיים בירידה במדרגות

לי למעשה כעת אין אף בעיה,ואני לוקח שלושה כדורי מגה גלופלקס ליום

גם אני סבלתי מכאבים מסוג זה

אפשר לקחת מולטי ויטמינים לחיזוק הגוף והשרירים, במיוחד בעת פעילות ספורטיבית, לי זה עזר, אם תירצי אוכל להמליץ לך על מה שאני קניתי לא מזמן, זה של סולגאר, טיבעי, מעדיף לא להתעסק עם כימיקלים למיניהם ושאר עניינים

לפני חודש חודשים הפסקתי מגאגלופלקס,ופשוט לא עליתי או ירדתי מדרגות

לאחרונה בדקתי עליה וירידה ונוכחתי שהכאבים עברו, לפיכך אני מסיק שמנוחה זה הפתרון, אודה לך מאוד אם תשלח אלי ,רשימת הויטמינים

הי!!

תוכל לראות בקישור הבא מה כתוב על כל נושא הכאבים מפעילות ספורטיבית, כמובן שפעילות מוגברת לא עוזרת במקרה הזה אבל מולטי ויטמין בשם מולטי ויטמין-מינרל ®Multi Vitamin VM-2000 יכול לעזור בחיזוק השרירים, תנסה ותראה, מקוה שעזרתי!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פילאטיס
בחר
בחר