מה זה בדיוק פילאטיס?

אני מעוניינת להתחיל להתעמל. אני חייבת לציין שלא התעמלתי בצורה רצינית בעבר. שמעתי הרבה על פילאטיס, אבל אני לא באמת יודעת מה זה בדיוק. או מה למשל ההבדל בין פילאטיס לבין עיצוב גוף. אשמח לקבל עזרה והבהרות. תודה!

אימון פילאטיס

שלום, פילאטיס היא שיטת אימון גופני המורכבת מסדרה של תרגילים כאשר חלקם ניתנים לביצוע על מזרון וחלקם על מכשירים מיוחדים שפותחו במיוחד לצורך זה. מטרתה של השיטה היא למנוע פציעות, לשפר יציבה וכמו כן לסייע בשיקום פציעות שונות. להבדיל משיטות בהן עיצוב הגוף היא המטרה העיקרית בפילאטיס עיצוב הגוף מתרחש כתוצאה מעבודה עמוקה ויסודית על השרירים העמוקים והשטחיים גם יחד. יתרון נוסף וחשוב מאוד של הפילאטיס נעוץ בכך שניתן להתאימה לכל אחד וכל התרגילים בשיטה נבנו כך שניתן לשנות את רמתם בהתאם ליכולת המתאמן. בגלל יתרון זה גם את תוכלי להשתלב בקלות באימון בשיטה גם אם לא התעמלת בצורה רציפה בעבר. אני ממליצה לך לקורא את מדור השאלות הנפוצות, להתרשם מסוגי המכשירים השונים תחת התמונות ולקרוא את המאמרים הנמצאים בלשונית הקישורים כדי להבין יותר לעומק את יתרונותיה של השיטה. המון הצלחה סילבנה

מניסיון אישי - אני עושה פילאטיס מזה 10 שנים. החיים נראים אחרת.

היציבה של הגוף, הגמישות, העיצוב של הגוף. אי אפשר להאמין עד שלא עושים פילאטיס. אני עושה פילאטיס מכשירים. זה פשוט עולם אחר. כ-3 חודשים לאחר שהתחלתי לעשות פילאטיס התחלתי להרגיש את ההבדל. הגוף נראה אחרת, מרגיש אחרת. שווה לנסות ולא להתייאש. למרות שזו נראית התעמלות קלה, היא לא באמת כזו. אם עושים אותה נכון היא קשה. היא דורשת ריכוז, קואורדינציה, נשימות נכון.

הכל על פילאטיס

הכל על האיש והשיטה. עוד כתבות על פילאטיס

היתרון בפילטיס זה שאפשר לא לעשות מה שקשה

אבל בקבוצה זה קשה ,כי רואים מתאמנים אחרים, קני דיסק של דליה מנטבר למשל, תתאמני בבית ,לפי יכלתך,גם יש תרגילים יעודיים להצרת היקפים ,גם הם על דיסק, מול הטלביזיה את עושה מה שאת יכולה וכך נהנית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פילאטיס
בחר
בחר