אני רק אספר על חבר שהתחיל פילאטיס

יש לי חבר טוב, שעסק הרבה בכושר, ריצות ואופניים, הוא עבר תאונת דרכים - פגע בו רכב בזמן רכיבה על אופניים. כיום עושה פילאטיס (לדעתי מזרון) הוא לא מפסיק שבח את השיטה, התרגילים, והתחושה הטובה שמגיע בעקבות זאת. קצת הופתעתי כי פילאטיס זה ההפך מכל האקשן שהוא היה רגיל לעשות. אך הוא מספר שזה מסייע לו לחזק שרירים ולשפר אתהגמישות.

אימון גברים בפילאטיס

דן שלום, אני שמחה לשמוע על הצלחתו של חברך בשיקום בעזרת הפילאטיס. אני לא מופתעת לשמוע כי הוא נהנה מהשיטה כיוון שגברים רבים היום מתאמנים בפילאטיס ונהנים מהעבודה היסודית, מחיזוק השרירים ומשיפור הגמישות. כל הכבוד. סילבנה

מה זה בדיוק פילאטיס?

אני מעוניינת להתחיל להתעמל. אני חייבת לציין שלא התעמלתי בצורה רצינית בעבר. שמעתי הרבה על פילאטיס, אבל אני לא באמת יודעת מה זה בדיוק. או מה למשל ההבדל בין פילאטיס לבין עיצוב גוף. אשמח לקבל עזרה והבהרות. תודה!

פילאטיס והרזיה

היי, האם שיעור פילאטיס יכול לסייע בתהליך של הרזיה או רק עיצוב דינמי?

איפה יש פילאטיס שיש שם גם גברים לפחות 40 %.   ברוב המקומות אין בכלל

שלום קובי,

לצערי מה שאתה אומר זה נכון וחבל, גברים זקוקים לפילאטיס מאוד! התנועתיות שפילאטיס מכניסה לגוף, החיזוק, היציבה והגמישות מונעים פריצות דיסק, דבר שנפוץ יותר אצל גברים, שיקום לאחר פריצות דיסק, בעיות גב בכלל, בעיות ברכיים ועוד ועוד.

ברוב מכוני הפילאטיס מקבץ הגברים הוא קטן אך לאט לאט נכנס לתודעה ומגיעים הרבה יותר לרוב המכונים הטובים.

בכל מקרה אני ממליצה פשוט להתחיל לעשות, אני מבטיחה לך שבכיתה של 5 בנות אתה תהיה מאוד בולט וייתחסו אלייך עם מירב תשומת הלב.

באיזה אזור אתה גר? אוכל להמליץ לך על מכוני פילאטיס באזור מגורייך.

שיהיה בהצלחה!

ליאנה

ליאנה אבן

מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים

בקרו אותי בפייסבוק!- http://www.facebook.com/lianaevenpilates

מנהל הפורום
משתמש חדש

אכן פילאטיס הוא שונה מכל הספורט האגרסיבי שאנו מכירים, אך זהו בהחלט ענף מבורך שאיתו אפשר לחזק את השרירים.

אגב פילאטיס במכון כושר תל אביב יש אחלה של שיטות לפיתוח הפילאטיס לרמות חדשות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פילאטיס
בחר
בחר