motodeal ( מוטודיל )

motodeal ( מוטודיל )

מחפש לקנות רכב חדש נתקלתי באתר motodeal.co.il

מישהו מכיר ? 

אחי, מוטודיל משווקים רכבי 0 ק"מ דרך חברות הליסינג הגדולות במחירים מוזלים בגלל שהם מוכרים כמויות גדולות ( כמו מועדון צרכנות וכד' ) ..

רכשנו דרכם יונדאי טוסון לפניי חצי שנה הכל הלך חלק ...

במהלך חיפוש רכב קטן לביתנו הסטודנטית נחשפנו לאתר MOTODEAL וראינו הצעות מאוד טובות למגוון רכבים . מאחר והיו לנו חששות לבצע רכישת רכב באינטרנט ערכנו מספר בדיקות וקיבלנו המלצות חיוביות על האתר. לבסוף רכשנו שובר באתר לקיה פיקנטו וקיבלנו את הרכב לאחר מספר ימים והכל הלך חלק . ממליצה בחום !!!

לפניי חודש רכשתי קיה פיקנטו דרך אתר מוטודיל השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר מעולה .

אני ממליצה החום !

לפניי חודש רכשתי קיה פיקנטו דרך אתר מוטודיל השירות היה מהיר ומקצועי והמחיר מעולה .

אני ממליצה החום !

גם אנחנו רכשנו רכב חדש דרך מוטודיל האתר מאוד נוח המחירים ממש טובים ויש להם שירות מעולה .

הייתה חוויה חיובית מאוד !

גם אני רכשתי רכב חדש דרך Motodeal וחסכתי 20,000 ש"ח .

יופי של אתר אחלה רעיון ... תודה ! 

זה אתר רציני הפרזנטור שלהם זה רון שחר 

https://www.youtube.com/watch?v=AY8GrFEsK_c

אתר מוטודיל יופי של רעיון יופי של מיזם אתמול קיבלנו את הרכב שהוזמן לפני שבוע ( טויוטה אוריס היברידית ) .

חוויית הקנייה הייתה מעולה, השירות מקצועי ומהיר , והחיסכון עצום . מומלץ בחום !!!

לפי מיטב ידיעתי אתר מוטודיל מאוד אמין ב 2017 רכשנו רכב דרך האתר היינו מאוד מרוצים והמלצנו למספר חברים שגם רכשו דרך האתר והיו מרוצים . 

לפני שנה רכשנו דרך מוטודיל שברולט ספארקוהיינו מאוד מרוצים מהתהליך ונמחיר . ממולץ !!!

לפני שנה רכשנו דרך מוטודיל שברולט ספארקוהיינו מאוד מרוצים מהתהליך ונמחיר . ממולץ !!!

חברים, אני ממליץ בחום על אתר מוטודיל הקנייה בטוחה וחיסכון אמיתי של זמן והרבה כסף !!!  

חברים, אני ממליץ בחום על אתר מוטודיל הקנייה בטוחה וחיסכון אמיתי של זמן והרבה כסף !!!  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר