חייב לשתף אותכם בהחלטה לעבור מרכב לאופניים חשמליות

היי חברים,

הייתי רוצה לשתף אותכם בהחלטה שלי לעבור מרכב לטרנד של אופניים חשמליות בהתחלה ממש חששתי מזה בגלל הנוחות, המהירות וכו' אבל מהר מאוד גילתי שאין מה לדאוג או לחשוש כלל. האופניים עושות עבודה מצויינת ואני מצליח לחסוך מאות שקלים בחודש על הוצאות דלק. אומנם האוטו הוא מרכיב נוח אבל אופניים חשמליות זה עולם חדש שנפתח בפניי.

ממליץ לכם גם.

היי,

צודק גם צודק, אך אופניים חשמליות אינן דבר של מה בכך ובחירה לא נכונה של דגם וסוג, עלולה לעלות הרבה יותר מתחזוקת רכב. 

רצוי שהבחירה תיעשה ממקום של הבנה ועל כן ממליץ לך לבדוק חברות שונות, לדוגמה ה-db.0.3.. לא פחות ממדהימות.

בהצלחה!

אלי

היי,

צודק גם צודק, אך אופניים חשמליות אינן דבר של מה בכך ובחירה לא נכונה של דגם וסוג, עלולה לעלות הרבה יותר מתחזוקת רכב. 

רצוי שהבחירה תיעשה ממקום של הבנה ועל כן ממליץ לך לבדוק חברות שונות, לדוגמה ה-db.0.3.. לא פחות ממדהימות.

בהצלחה!

אלי

מי שרוצה להתחיל להתנסות ועדיין לא בטוח שרוצה לקנות יכול להכנס ל Rentitb.com. ממליצה בחום! אתם יכולים לבחור איזה תקופה שבא לכם ועלויות זולות.

צודק ב 100% ! 

יש פה מספר דגמים מעולים של אופניים חשמליות כמו שהצגת כאן . 

הי

מסכים מאוד!! גם אני עשיתי את המעבר מרכב לאופניים חשמליים, ולא רק שזה הרבה יותר נוח ואין צורך למצוא חניה, זה גם חיובי מאוד לשמירה על הסביבה, והכניס אותי לכושר. מי שמחפש יבואן של אופניים חשמליים, אני יכול להמליץ לכם להכנס לאתר הזה, שם תוכלו למצוא אופניים איכותיות במחירים מצוינים. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר