פירוק רכבים

פירוק רכבים

הייתה לי שברולט שנת 2006, כחולה יפה וחסכונית. אחרי 8 שנים היא עשתה בעיות, נורת ה-ABS נדלקה והבלמים התקלקלו.

רק התיקון עלה לי 3,500 ש"ח. פרסמתי את הרכב באתר למכירת מכוניות ולא התקשרו או אפילו הסתכלו במודעה שלי.

אבל למזלי היה לי פתרון ומצאתי עסק של פירוק רכבים, הבעלים קנה ממני את הרכב וככה הצלחתי לצאת מהעסקה עם פחות מפח נפש

גם לי היה בעברי אוטו יונדאי 2006 עם בעית שאסי חמורה פרסמתי ביד 2 את האוטו בתקווה למכור את האוטו עם הבעיה

אבל לא מצאתי אף קונה ובצדק אז החלטתי פשוט שמתי את הרכב שלי בקונה רכבים לפירוק רמלה ומכרתי את האוטו שלי לפירוק

לפחות יצא מזה משהו..

האמת אם אתה באזור נתניה אתה יכול לפנות לדויד קאר קונה רכבים לפירוק נתניה הוא יכול לקנות ממך את האוטו במחיר משתלם למדיי

תבדקי את הסיפור הזה..

שירות רכבים לפירוק נותנים גם חברת בינו עסקי רכב. ניתן להתקשר אליהם בכל שעה לטלפון: 050-4555566

בינו עסקי רכב לא רק קונים רכבים לפירוק אלא גם מבצעים השבתת רכבים, מכירת חלקי חילוף, ומבצעים שירותי גרירה. 

ממליצה על פירוק רכבים של חבר ותיק שעוסק בתחום קוראים לעסק ניר המהיר פירוק רכבים הוא יספק לכם שירות מעל ומעבר ובאופן אישי רוצה להגיד שמקצועיות שלו שווה את זה אין ספק מי שמחפש שילך אליו הוא לא יתחרט.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר