מעוניין לקנות רכב

מעוניין לקנות רכב

משפחתי חדש או כמו חדש במחיר טוב.

צריך הכוונה והצעות.

תודה.

שלום,

אני ממליצה לך על הקיה פורטה משפחתית וחסכונית וגם נוחה לנסיעות ארוכות, אנחנו מאוד נהנים איתה מעל 3 שנים ואף שוקלים לשדרגה לשנתון 2013. 

קראי מידע כאן - http://megafon-news.co.il/asys/archives/130080

בהצלחה 

מצטרף להמלצה על קיה פורטה וממליץ גם על היונדאי I30 או I30CW אם יש דגש על מרווח גדול של תא המטען

אגב ,מה התקציב ? 

מה התקציב שלך? האם זה רכב משני או ראשי? לאילו סוגי נסיעות הוא אמור לשמש? יש עכשיו הרבה מבצעים על רכבים, גם בחברות הליסינג כמו אלבר שמוכרים רכבים בשנתון גבוה במחירים אטרקטיביים וגם ביבואניות הרכב. אני יכול להמליץ לך על מאזדה 3, יונדאי, סובארו B4 הואגם רכב מוצלח וטוב אבל הכל עניין של תקציב.

אנחנו גם שוקלים את זה כרגע, שאלו אותך כאן ובצדק לגבי תקציב והאם זה רכב משני או ראשי וכו'. אם תוסיף קצת יותר פרטים בטוחה שיוכלו לסייע לך יותר ולכוון אותך. אני יכולה להגיד שגם אנחנו חושבים על הפורטה של קיה, כמו שכבר הזכירו כאן. התלבטנו בינה לבין היונדאי שגם אותה הציגו כאן, אבל כנראה שהפורטה היא הנבחרת, לא בטוחים אם המודל החדש או הישנים יותר. שיהיה בהצלחה!

אהלן נטלט.. 

אם היית כותב יותר לעומק את הצרכים שלך מהרכב וודאי שהייתי יכול להכווין אותך בצורה טובה יותר ומקצועית יותר.. צירפתי פה קישור לכל הרכבים המשפחתיים בישראל כולל מחירים ומפרטים טכניים. http://www.auto1.co.il/cartype.aspx?id=1

אני יכול לחזק את הכותבית מעליי על קיה פורטה - רכב נהדר המספק את הצרכים של משפחה שטנדרטית . אני יכול להמליץ גם על סקודה ראפיד שנכנסה השבוע לשוק הרכב בישראל. 

כך או כך שיהיה הרבה בהצלחה.. 

אלון 

פורטל אוטו1

קיה פורטה רכב נהדר ואמין, אני איתו כבר שנה ובקרוב מחליף ל יונדאי I35 שיגיע עם סרט מתנה מהחברה..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכב
בחר
בחר